Doktor İbrahim Saraçoğlundan kırışıklık maskesi

İbrahim Saraçoğlu\\\'nun mucizevi kırışıklık maskesi

Doktor İbrahim Saraçoğlundan kırışıklık maskesi

Doktor İbrahim Saraçoglu'nun kırışıklık maskesi nasıl yapılır.?

Malzemeler Nelerdir.?

1 Yemek kaşığı çiçek balı

1 tane yumurta akı

Hazırlanışı: Cilt kırışıklıkları sizi erken yaşta bulduysa hiç dert etmeyin ilk sizin görebileceğiniz gözaltı ve göz çevresi kırışıklıkları ile başlıyor bunun nedeni güneş ışınlarından uzun süre kalmaktan siğara ve alkol kullanmaktan ve streslerden oluyor. 

Yukardaki size masrafsız verdiğimiz malzemeleri birbirine karıştırın  ve kırışıklıkalrın olduğu bölğeye sürün 20 dakika sonra ılık su ile yıkayın ve temiz havlu ile kurulayın.

Kırışık ciltler için elma maskesi nasıl yapılır.?

Elmayı güzelce hazırlayın ve küp halinde kesiniz bir kap içeresine 3 tatlı kaşığı organik süt kaymağı katın güzelce mikser ile çarpın püre haline gelince yüzünüze sürün maske veya bez ile kapatın 20 dakika sonra ılık su yüzünüzü yıkayın cildinizin yumuşak ve nemlenmiş olduğunu göreceksiniz bunu haftada bir kez deneyin.

Kırışık ciltlere ıhlamur maskesi nasıl uygulanır.?

3 tutam ıhlamur çiçeklerini sarımsak döveceğinde veya herhangi bir ezice eziniz sonra kap içeresine 1 çay bardağı süt ve üzerine salatalık suyu katıp güzelce karıştırın yatmadan önce yapın ve yatın böyle uygularsanız daha iyi olur. Ilık su ilede yüzünüzü yıkayın hafta 3 kez deneyin.

Sizinde buna benzer eklemek istedikleriniz varsa doğal kırışıklık maskeleri konu altına mesaj olarak yazınız onaylıyalım.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik