Muğlanın gezilecek yerleri

Muğla tatil cenneti olarak bilinen ve yazın yoğun turist ağırlayan en güzel illerimizden birisidir.

Muğlanın gezilecek yerleri

Muğlanın gezilecek yerleri nelerdir diye konuya girdiğimizde size müzeler hakkında bilgi verebiliriz bunlar sırasıyla şöyledir.

Bodrum sualtı arkeoloji müzesi marmarıs arkeoloji müzesi milas müzesi fethiye müzesi olarak bilgilendirme olabilir.

Muğlaya geldiyseniz şayet her yerini gezmeden giderseniz bence muğlaya siz gezmeye eğlenmeye gelmemişsinizdir demektir.

Bodrum doğu ve batı limanlarının birleşmesinde oluşmuştur yarımada üzerinde yükselen kalesi liman kıyılarında dizilmiş bembeyaz tarihi görüntülü evler bulunmaktadır. Burada hem yazın hem de kışın tatil yapabilirsiniz.

Marmaris yeşilin ve mavinin tüm tonlarını yılın bir sene boyunca cennet diyebileceğimiz köşesidir. Uzun kyııda koyların çokluğu doğal liman oluşu antik kentlere yakınlığı doğal güzellikleri mavi tur olanakları modern yat limanları koyların çokluğu doğal liman oluşu antik kentlere verdiği değeri körfezin her türlü su ve deniz sporlarına yatkın olmasıylada bilinir.

Fetiye hakkında şunu diyebiliriz likyalılar persler karyalılar romalılara ait eserleri ile tanınıyor kültürel miras açısından büyük bir zenginliği ve doağl güzelliklerine bize her zaman sunuyor ve hiç değişmedi gelenler her sene muhakak bir kez daha uğruyor.

Milas plajları ile gölelleri antik kentleri Türk ve İslam eserlerine büyük önem veren turizm ilçelerinden birisidir.

Köyceğiz muğla merkeze 63 kilometre gibi bir uzaklığı olan köy evleri isminden de anlaşıldığı gibi durgun gölü sazlıklar mordan maviye doğru renga renk bir manzrası vardır.

Muğlanın eğlence mekanlarıda oldukça fazladır barlar diskolar nargie kafeleri özel sadece kahve çeşitlerinin bulunduğu yerledir.

Değerli site takipçileri sizin muğla hakkında söylemek istekleriniz varsa veya muğlada çektiğiniz kendinize ait orjinal resimleriniz varsa bize yollayın foto galeri bölümde paylaşım şimdiden teşşekür ediyorum.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik