Sivilce izlerine maydanoz suyu

Sivilcelere maydanoz suyu öneminin etkileri nelerdir.

Sivilce izlerine maydanoz suyu

Maydanoz çok güzel gözüken bir sebze türleri grubundandır yüksek miktarda C vitamini içerdiği için sivilcelere ve ciltteki lekelere oldukça iyi geliyor. Maydanoz yenilme yoluyla alınırsa böbrek ile sindirim sistemine iyi gelmektedir.

Sivilce izlerine maydanoz suyu kürü nasıl yapılır.?

15 sap maydonuzu saplarından ayırınız 2 bardak suda kaynatınız kaynamaya başladığında kapatın ve demleye alınız. Suyu süzünüz ve içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ekleyin.

Bunun sebebide sivilcelere iyi gelmesidir.

Limon ve maydanoz kürü nasıl yapılır.?

Yarım demet maydanozu saplarıyla birlikte eziniz özellikle dikkat edin parça kalmasın sonra üzerine 1 tane limonu sıkın özellikle organik limon olsun hazır limon suyu olmasın aç karnına sabahları içiniz ve üzerine bir bardak su içmelisiniz.

Sivilcelere maydanoz kürü nasıl kullanılır.?

3 bardak kaynatılmış temiz suya saplarından koparılmış ayıklanmış ve yıkanmış 1 demet maydanozu ekleyin 7 dakika içeresinde bu karışımı kaynatın sonra ocaktan alın ve 25 dakika kadar dinlemeye alın.

Bu karışımı lapa yüze sürünüz kesinlik gözlatına sürmeyiniz 20 dakika sonrada kabın içindeki kalan su ile yüzünüzü yıkayın. Sivilcelere maydanoz suyu uygulaması yaptığınızda cildinizdeki lekelerinde gittiğini göreceksiniz.

Sivilce izlerine maydanoz losyonu nasıl uygulanılır.?

150 ml 70 derecelik etil alkol içine 5 yemek kaşığı ezilmiş maydanoz ekleyin 17 gün ağzı kapalı şekilde bekletin sonra karışımı süzün 350 ml su ekleyin pamuk kullanarak dogal maydanoz losyonunu yüzünüze sürün.

 

Yorumlar (1)


 • we are royal
  Mustafa Suphi

  Açıklamalar için teşekkür ederim.

  3 yıl önce yapıldı.
  • we are royal
   Yönetici Yanıtı

   Ben teşekkür ederim Mustafa bey güzel yorumunuz ve sitemizi devamlı takip ettiğiniz için

Yorum Yaz

guvenlik