Lavanta yağı ile saç bakımı

Saçlarınız geç uzuyorsa veya hiç uzamıyorsa artık size doğal ve masrafsız bir çözüm anında sonuç lavanta yağı.

Lavanta yağı ile saç bakımı

Lavanta yağının saça faydaları.?

- Saç köklerini güçlendirir.

- Saç dökülmesini azaltır.

- Lavanta yağı bağışıklık sistemi olan hastalara ve saç köklerinin vücut tarafından yabancı madde olarak algılanmasına neden olan alopesi için doğal bir tedavi yöntemi olarak kullanılır.

Lavanta yağı saç maskesi nasıl yapılır.?

Kekik, biberiye, sedir ağacı ve taşıyıcı jojoba yağı ve üzüm çekirdeği yağıyla lavanta yağını karıştırın. Bu karışımı cildinize uygulayabilirsiniz size hiç bir şekilde zarar vermiyecektir.

Lavanta yağı ile saç bakımı size şunu diyebilirim 5 damla lavanta yağı, 5 damla biberiye yağı, 3 tamla kekik yağı, 3 damla sedir ağacı yağı 5 yemek kaşığı üzüm çekirdeği yağı ve 1 yemek kaşığı jojoba yağını karıştırın ve saç diplerine güzelce sürün ve bekleyin. Ortalama beklemesi süresi 20 dakika kadar bekleyin.

Lavanta yağının faydaları özellikle 6 boyunca düzenli bir şekilde akşamları kullanın. Hamile ve emzirme dönemindeki anneler kesinlikle lavanta yağı kullanmasın.

Lavanta yağı hangi hastalıklara iyi gelir dersek yanık ile kesik tedavisinde kullanılır. Kas ağrıları ile baş ağrıları hafifletmede ve beraberinde romatizma ağrıları içinde kullanılmaktadır.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik