Kiralık erkek öğrenci evleri

Kiralık erkek öğrenci ev fiyatları ne kadar.

Kiralık erkek öğrenci evleri

Ev sahipleri genelde okul sezonları başladığında sokaklara ve çevre tanıdık esnafların dükkanların önüne kiralık erkek öğrenci evleri diye A4 kağıdından çıkan ufak reklam yazıları asarlar. Burada ev hakkında bilgi ve ev sahibinin veya emlakcının cep telefonu veya iş yeri telefon numarası olur.

Malum artık yaz tatili sona erdi üniversitede açıldı ve öğrenciler 3er veya daha fazla arkadaş ortamı ile aralarında aylık ev kirası ve faturaları ödemek için evi tercih ederler. Bir üniversite öğrenci neden evi tercih eder. Bunun baş sebeplerinden birisi giriş çıkış saatinin serbest olması, rahatca televizyon izleme, sigara içme ve istediği zaman çay demleme gibi işlemlerden dolayı evi tercih ederler.

Kız öğrencilere göre daha rahat olur ve aileleride güvenir. Kiralık evlerde ise 350 tl ile 750 tl kadar öğrenci ev kiraları gelmektedir. Kirayı pahalı bulan öğrenciler genelde ay 300 tl gibi bir fiyat öğrenci pansiyonlarını tercih etmektedir. Bu yazımı okuyan erkek öğrenciler varsa veya okul bitmiş site takipçileri varsa hangi ilde ve kaç para kira ödediklerini yorum yaz kısmına yazıp bildirirlermi diğer öğrenci adaylarına örnek olmuş olur.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik