Hassas cilt temizleme ürünleri

Hassas cilt çok nazikdir. Bu yüzden en ufak bir bakımda tahriş olabilir ve daha eskisi haline gelmeyecek bir görüntü olabilir. Bu yüzden sizlere hassas cilt temizleme markalarından bahsedeceğiz.

Hassas cilt temizleme ürünleri

En iyi cilt temizleme köpük markaları.?

- Bioderma yüz temizleme solüsyonu 

Cildiniz çok nazik ise bu ürünü kullanabilirsiniz. Bu ürünün diğer bir özelliği yüzünüzü yıkamaya gerek kalmıyor. Bu ürünü makyajınızı temizlerken pamuktan yardım alabilirsiniz. Gün içinde iki kez kullanabilirsiniz. Göz makyajı içinde uygundur. Bioderma yüz temizleme ürün fiyatı 45 tldir.

- Diadermine cilt temizleme köpüğü

Cildiniz kurumadan temizle ve yumuşaklığını korur. Cildinize herhangi bir alerjik etki yapmaz. Kiri ve makyajı cildinizden tamamen temizler. Bu ürünün fiyatı 23 tldir.

- Avene lotion micellaire nettoyante hassas cilt temizleme losyonu

Cildinizdeki kirleri ve kötü kokulardan arındırır. Ürünü pamuk yardımıyla kullanabilirsiniz. ürün fiyatı 39 tldir.

- La roche posay effaclar hassas cilt temizleme jeli

Cildinizi kirden arındırırken cildin yatışmasına ve gözeneklerin açılmasına hava almasına yardımcı olur. Ph seviyesi cilt seviyesine uygundur. Ürün fiyatı olarak 45 tldir.

- Uriage teloderm cilt temizleme ürünü fiyatı 

Cildinizi temizlemek kalmaz, cildinizdeki tahrişli bölgeleride düzenler. İçinde parfüm kokuları içermemektedir. Ürün fiyatı 53 tldir.

- Natura house delicaderme cilt temizleme köpüğü

Parafin, silikon ile boya içermeyen cildinize ph seviyesi ile uyumlu bir temizleme köpüğüdür. Cildi kuru olanlar ve alerji etkisi taşıyanlar için bu ürün en idealidir. Cildinize hafif bir şekilde yormadan nem kazandırır. ürün fiyatı 39 tldir.

- Dead sea spa magik gentle yüz temizleme köpüğü

Cildinizi kirden temizleyip içindeki yosun özü aroması ile nem seviyesini yükseltir. Bu ürünü cildinize pamuk yardımıyla uygulayabilirsiniz. Ürün fiyatı 79 tldir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik