Leke giderici kremler

Cilt lekeleri en önemli hususlardan birisi olmaya devam eder. Çoğu kişi bu yüzden stres sıkıntı yapar başka cilt hastalıklarına dahil yakalanabilirler.

Leke giderici kremler

Leke giderici krem markaları.?

- 2Y leke kremi.?

Cildinizde çıkmaması  mümkün olmayan lekeler ile mücadele en popüler ürünlerden birisidir. İçindeki axolight etkisi sayesinde leke oluşumuna katkı sağlamaktadır. Riticium ile aestixum maddeleri sayesinde leke oluşumunu önlemektedir. Vitamin olarak A ve E vitaminlerini barındırmaktadır. Buğday özü sayesinde peeling özelliği de yaratmaktadır.

2Y leke kreminin fiyatı 120 tldir.

- White perfection leke kremi ve fiyatı.?

Türkiye'de en çok satılan leke kremleri markalarından birisidir. C vitamini ile nemlendirip ve lekeyi temizlemektedir. SPF etkisi bulunmaktadır. İçinde kimyasal barındırmamaktadır. Kojic asit, hidronikon gibi kimyasalları barındırmaz. Bu ürünü aldığınızdan günden itibaren düzgün şekilde gündüz ve gece yatmadan önce kullanınız.

Ürün fiyatı 40 tldir.

- Bio oil leke kremi ve fiyatı.?

Bu krem tamamen bitkisel ürünler içermekte ve başka cilt üzerine ürünlerin de de bitkisel yağlar içermektedir. İçinde lavanta ve papatya yağları barındırmaktadır. Yani cildinizdeki lekeleri temizlerken alerji ve tahriş sorunuda yaratmaz. İçinde A, C ve E vitaminleri barındırmaktadır.

Ürün satış fiyatı 95 tldir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik