Ayak ısınmamasının nedenleri

Ayak ısınmamasının sebepleri kan damarlarında görülen daralmalardır. Vücut ısı değişikliğine maruz kaldığında iç organların ısınması için çalışır ve sebepten dolayı ayaklarda ısınmaz.

Ayak ısınmamasının nedenleri

Ayakların ısınmamasının nedenleri.?

Kıl damaları kapatarak sadece iç organların ısınmasına yönelmesinden ayaklar soğuk kalmasına neden olmaktadır. Bu problem daha çok bayanlarda görülmektedir. Sadece ayakların değil ellerde olur.

Ayakların ısınmamasının sebepleri.?

Özellikle damar sertliği ayakların soğuk kalmasına neden olmaktadır. Kan dolaşımından meydana gelen bozukluklar uzun süre ayaklarınızın soğuk kalmasını neden olmaktadır. Diyabet hastalarında ayakların soğuk olmasında rastlanmaktadır.

Bayanlarda ayakların ısınmamasının nedenleri.?

Bayanların özel gün hastalıklarında ayak soğuması kan kaybından dolayı oluşmaktadır. Kansızlık sorunu yaşandığından ayak üşümektedir. Hastalık bitene kadar.

Kansızlık nedeninden dolayı ayakların ısınmaması.?

Özellikle kansızlık sorunu çekenler bu sorunu yaşamaktadır. Sabahları kahvaltı yapmadan 15 dakika önce 3 kaşık pekmez yemeleri kansızlık sorununu ve ayakların üşüme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Eğer bu şekilde düzelmezse uzman doktordan yardım alınız.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik