Cilt şapı

Cilt şapı nedir. Tuz türüdür. Cilt şapının cilt üzerinde uygulanmadan ilk önceleri tekstil alanında kullanılmamaktadır.

Cilt şapı

Cilt şapının faydaları.?

Cilt şapının özelliği yemeklerdeki tuzla birlikte aynı değerdedir. Uyguladığınız bölgeyi hafif bir şekilde yakarak tedavi etmektedir. Kanayan bölgeye sürdüğünüzde cilt şapı kanamayı durdurmaktadır.

Cilt şapı kolay erimektedir. Bu sebepten dolayı sulu ve ıslak bırakmamak gerekmektedir. Akneli ve sivilce cilde sürüldüğünde kısa sürede etki göstermektedir.

Cilt şapı son derece şeffaftır ve içine katkı maddesi katılanlarda rengi mat olmaktadır. Cilt şapını kilo ile almamaya özen gösterin. Hızlı eridiğinden bir adet alarak cildinize uygulayabilirsiniz.

Cilt şapı nasıl kullanılır.?

- Cilt şapı akneli cilt için kullanılacaksa hafifce cildinizi ıslatmalısınız. Yüzünüze nazik hareketlerle yüzünüze sürün.

- Nemli cilde cilt şapı nasıl uygulanır. Tıraştan sonra kullanabilirsiniz. Ilık su ile cildinizi yıkayın. Yağsız nemlendirici ile yüzünüzü nemlendirmelisiniz. 

- Bakterileri öldürmede cilt şapıda kullanabilirsiniz. Ter kokusuna iyi gelmektedir. Çok terliyorsanız koltuk altına ıslatılmış şekilde cilde uyguladığınız şekilde sürebilirsiniz.

- Doğal cilt şapını bahatçılardan satın alabilirsiniz.

Cilt şapının fiyatı 10 tldir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik