inceltici kremler

İnceltici kremler bel, basen ve kalça bölgelerinde kullanılız ve gözle görülür net bir şekilde incelme sağlarsınız.

inceltici kremler

inceltici kremler.?

- Voit l carnitine inceltici krem

Voit l carnitie krem bel ve baldır kısımlarında kullanabilirsiniz. Cildinizdeki aşırı yağların erimesini sağlamaktadır. İçeresinde biber özleri cilt dokusunun ısınmasını sağlamaktadır. Bu sayede yağ erimesi hızlanmaktadır. Lavanta yağı özleri ve nane yağı özleride bulunmaktadır. Masaj yapar gibi kullanmak istediğiniz bölgeye sürünüz.

- Nivea my silhouette inceltici krem

Beyaz çay özü ve anason aroması bulunmaktadır. 3 cm kadar inceleme etkisi yaratmaktadır. Kilo verme kremi olarakta kullanılmaktadır. Günde iki kez masaj yapar gibi uygulayınız.

- Matrigen PPC krem

Bitkisel özlerden oluşan inceltici kremin en etkili maddesi soyadır. Yağlı olan bölgeye sürünüz. Selülitli bölgelerde iyileşmesini etkisini göstermektedir. Cildinizde yanma ve kızarma etkisi olursa sakın panik yapmayın yan etkileri hemen geçmektedir.

- Vichy aqua destock 2in1 inceltici krem

Bacak bölgelerinde incelme sağlamaktadır. Selülit görüntüsünü tamamen ortadan kaldırır. 1 ay sonra gözle görülür şekilde sonuç alabilirsiniz. Saf kafein etkisi ile kan dolaşımını hızlandırmaktadır.

- Dermolab inceltici bakım kremi

Bir hafta kullanım boyunca etkisini görürsünüz. Dermolab krem dlab slim compleks içeriği hızlı şekilde sonuç vermektedir. En çok tutulan bir kremdir.

- Guarana inceltici krem

Yağ dokularının hızla parçalanmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra cildinizdeki çatlaklarında giderilmesini sağlamaktadır. İçeresinde lecitin hydrogenat, coleus forskonhili, buğday yağı özleri kullanılmaktadır. Bu kremi gece yatarken kullanımızı tavsiye ederiz. Hem cildinizi dinlendirir hemde bel, basen ve karın bölgelerine kullanarak incelemeyi görebilirsiniz.

- Qzone inceltici krem

İçeresinde zeytinyağı bulunmaktadır. Cildinizi yumuşatıp inceltme işlemi yapar. 3 cm kadar inceleme etkisi gösterirken içeresinde papatya, okaliptüs özü, ısırgan özü, soya yağı, bal, tarçın ve adaçayı özlerinden oluşmaktadır. 2 ay boyunca her gün düzenli şekilde günde 2 defa kullanabilirsiniz.

inceltici krem fiyatları 20 tl ile 110 tl arasında fiyatları değişmektedir. Sizinde bildiğiniz bel inceltici kremler varsa konu altına yorum şeklinde markaları ve özelliklerini yazınız.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik