En iyi güneş koruyucu kremler

En iyi güneş koruyucu krem markaları nelerdir. Güneşten yüzümüzü ve cildimizi korumak ve daha sağlık bir yaşam için bu tarz kremlerden faydalanabiliriz.

En iyi güneş koruyucu kremler

En iyi güneş koruyucu kremler.?

- Dior anti aging güneş kremi

Diorun en özel ürünü olan güneş koruyucu krem cildi yaşlanmalara karşıda korumaktadır. İçinde bulunan antioksidan sayesinde cildiniz güneşe maruz kalmaz. Cildinize parlaklık ve pürüsüzlük verir. Güneşe bu kremi sürüp çıktığınızda bronzluğunu sağlıyacaksınız. Her cilt tipine uygun bir yapısı vardır. Bununla beraber suya dayanıklı bir kremdir.

Ürün fiyatı 77 tldir.

- Murad oil güneş kremi

Hassas cilt ve açık tenli bayanlar rahatlıkla kullanabilir. Cildinizi aynı şekilde yaşlanmalara karşıda korur. İçindeki mis kokular sayesinde sizi rahatsız etmiyecektir.

Murad oil güneş kreminin fiyatı 115 tldir.

- Nivea dna age cell protection güneş koruyucu kremi

Nivea serisinin 50 faktörlük ürünüdür. Çok ekonomik fiyatı ile tatile giden hanımlar bu kremi seçmektedir. Erken yaşlanmaları tamamen ortadan kaldırır. Yağsız bir dokusu olduğu için cildinize ipeksi bir görünüm sunar. Suya dayanıklıdır.

Nivea güneş kremi fiyatı 33 tldir.

- Clarins wrinkle control güneş kremi

Buğday ve esmer tenli bayanların gözdesi bi güneş kremidir. Kırışıklık ve cilde parlaklık katarak doğal bir görünüm sunar. 

Clarins wrinkle control güneş kremi fiyatı 73 tldir.

Önemli Not: Sizinde bildiğiniz güneş kremi markaları ve özellikleri varsa konu altına ismi ve özelliğini yazınız. Diğer site takipçilerimize bilgi amaçlı olsun.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik