Pınar altuğ güzellik sırları

Pınar altuğun sizlere güzellik sıralarından bahsedeceğiz. Nasıl genç kalmayı başaran altuğ bu konudaki bilgilerini lütfen okuyunuz.

Pınar altuğ güzellik sırları

Pınar altuğ'un güzellik sıraları.?

- Pınar altuğ cilt ve yüz bakımı

Gündüz bakımını nem maskesi ve cilt peelingi ile yapan pınar hanım gece bakımı olarakta kendi doğal hazırladığı kremler ve temizleyiciler ile yapmaktadır.

- Pınar altuğ estetikte aşırıya kaçmam

Aşırı derecede estetik yaptırmak istemeyen oyuncu yüzü robot gibi gösterdiğini söylemektedir. Mimiklerinin kayıp olmasını istememektedir.

- Pınar altuğ ölü cilt derisi için hamamı öneriyor

Ayda bir kez ölü derileri yok etmek için hamama giden altuğ diğer bayan takipçilerinide bunu önermektedir. Vücudun akne ve yağlardan arındığını söyleyen hamam da yapılan keseninde cilde etkili olduğunu söylemektedir.

- Pınar altuğ diyeti nasıl yapıyor

Pınar hanım diyet yapmadığını çok yazılan çizilen diyetlere inanmadığını söylüyor. Meyve ve sebze düketimi ile formunu korumaktadır.

- Pınar altuğ yosun banyosu yapmaktadır

Masaj ve yosun banyosuna önem veren ünlü oyuncu cildine ve metabolizmasını hızlandırdığını söylemektedir. 15 günde bir defa yapmaktadır.

- Pınar altuğ spor kıyafetleri ve spor hareketleri

Sporu hergün yapan ünlü oyuncu tenis oynadığını bu sayede her kasının ayrı ayrı çalıştığını söylemektedir. Bunun yanı sıra önemli egzersizlerde yapmaktadır.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik