Sivilceler için jeller

Sivilceler için jeller sivilcenin boyutuna ve kısa süre kaybolmasına neden olmaktadır. Sizde cilt renginize ve sivilce durumuna göre jel kullanabilirsiniz.

Sivilceler için jeller

Sivilceler için jel markaları.?

- Clean clear advantage sivilce jeli

Sivilceye sürüldüğü anda itibaren 4 saat sonra etkisini gösteren ve sivilceyi küçülterek yok etmektedir. Cildinize herhangi bir tahriş ve yan etkisi bulunmamaktadır. Sadece sivilce kısma uygulayınız.

Ürün fiyatı 17 tldir.

- Neutrogena visibly clear sivilce jeli ve fiyatı

Kızarıkları ve sivilce görüntüsünü 3 saat için kayıp eden hızlı bir markadadır. Özellikle eczanelerde en çok satılan sivilce jelleri arasında bulunur.

Sivilce jeli fiyatı 20 tldir.

- Dr Murad gentle blemish treamtment akne bakım jeli

 İçinde bulunan antioksindanlar sayesinde sivilceleri 15 gün yarı yarıya azaltır. Salisilik asit desteği ile gözenekleride temizler ve yağ oluşumunu engeller. Bu sivilce jelini hergün kullanmanız gerekmektedir.

Ürün fiyatı 165 tldir.

- Vichy normaderm sivilce jeli ve fiyatı

İçinde salisilik asit bulunmaktadır. 2 gün gibi kısa sürede sivilcelerin yok olmasını ve cildi nemlendirme özelliği vardır. İsterseniz yanınızda dahil devamlı taşıyabilirsiniz.

Ürün fiyatı 37 tldir.

- Roc dermatologic pruif ac sivilce jeli ve fiyatı

Kabarık görünümü yok etmesinin yanı sıra kırmızı lekeleride etki eder. İçeresinde alkol bulunmaktadır. Göz ile kesinlikle temas ettirmeyiniz.

Ürün fiyatı 33 tldir.

Bu yazımızda sivilce jel fiyatları hakkında bilgi verdik. Sizinde kullandığınız sivilce jel markaları varsa konu altına yorum olarak yazınız.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik