inci tozu maskesi

İnci tozu maskesi her cilt yapısına uygun şekilde bioaktif molekülleri içinde barındırmaktadır. Cilt yapısını sıkılaştırıcı, kırışıklık giderici, cilt canlandırı ve hücre yenilemesi yapar.

inci tozu maskesi

inci tozunun faydaları.?

- Doğal aktif bileşenler içermekte olan inci tozu maskesi cildinize düzenli olarka uygulladığınızda cildinizin ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri karşılar.

- inci tozu maskesini hazırlayıp düzgün ve düzenli bir şekilde kullanmanız elastik art cilt canlanır, yenilenir ve parlak yapar ve kırışıkları azaltır.

- İnci tozları istiridyelerden oluşmaktadır. Okayunus derinlerinde bulunmaktadır. Cildiniz hızlıca eritir. 

- inci tozunda size ann yvette markasını öneririz. Tamamen doğal bir üründür.

inci tozu maskeleri

inci tozu maskesi nasıl yapılır.?

Malzemeleri

- 3 çay kaşığı inci tozu

- Yumurta akı

Hazırlanışı ve uygulanışı malzemeleri temiz kaba alın ve blender veya tahta kaşıkla iyice karıştın. Kar beyaz kıvamına geldiğinde maskesiniz hazır demektir. Yüzünüzü yıkadıktan sonra göz çevresinde sürmeden kullanabilirsiniz.

20 dakika sonra cildinizi ılık su ile yıkayınız. Cildinizin canlanması ve sıkılaşması gidecek bununla beraber kırışıklarda azalacaktır. Bu maskeyi 7 günde 2 kez uygulayın.

Ann yvette inci tozu maskesi nasıl yapılır.?

Malzemeleri

- 2 tatlı kaşığı ann yvette inci tozu

- Doğal zeytinyağı 2 tatlı kaşığı

Yapılışı ve uygulanışı malzemeleri birbirine karıştırın. Sonra maskeyi yüzünüze sürün ve 20 dakika sonra ılık su ile yıkayınız. Sonrada nemlendirici krem sürünüz. Bu maskeyi 7 günden  kez uygulayınız.

Cilt lekeleri ve sivilceler için inci tozu maskesi

- 2 çay kaşığı inci tozu

- 2 tatlı kaşığı süt

Hazırlanışı ve uygulanışı inci tozu ve süt kasede birbirine karıştırın. Karışım yoğun bir kıvama geldimi, cilt lekelerine ve sivilcelere sürün 23 dakika sonra cildinizi ılık su ile yıkayınız. 7 günde 1 defa, 45 günde 6 defa uygulayınız. Cilt gözeneklerini küçülterek sivilcelerin ve lekelerin gitmesine yardımcı olur.

Önemli Uyarı: İnci tozu maskesini uyguladıktan sonra makyaj yapacaksınız eğer 30 dakika bekledikten sonra yapınız.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik