Pudra kokulu parfümler

Pudra kokulu parfümler fresh bir hava yakalamak isteyenler için kaçınılmaz bir çeşittir. Pudura kokusu bayanlara nazik olduklarını hatırlatmaktadır.

Pudra kokulu parfümler

Pudra kokulu parfümler.?

- Chloe love eau florale edt

Tam bir aşk parfümüdür. Sıktığınız an temizlik verdiği gibi içinize ayrı bir ferahlık sunmaktadır. Tatlı bir bezelye içeriğinin çiçek kokuları ile birleşmesinden ortaya çıkan leziz bir kokudur.

- Bvlgari blv eau d ete edt

Sabun kokusu sunan etkili parfüm içeresinde meyve özleride bulunmaktadır. Menekşe, tarçın, yasemin orta notalarda bulunur. Alt notalarda ise amber, reçine içeriği sayesinde pudra kokusunu alabilirsiniz.

- Guerlain L lnstant magic edp

Kadınların en çok seçdiği dinamik pudra kokulu bayan parfümlerinden birisidir. İçinde gül notaları ve bergamot bulunmaktadır.

- Guerlain shalimar edt

İçeresinde gül, sümbül, yasemin, frezya, vadi zambağında elde edilen pudra kokusu vardır. Bayanlar bu parfümle dişiliklerini ortaya çıkarmaktadır.

- Yves saint laurent paris edp

Paris şehrinden alınarak yapılan parfüm çiçek özlerinde hariç odunsu bir kokuda mevcuttur. Özellikle 20 ile 25 yaş bayanların tercihi bir parfümdür. Menekşe, gül, zambak, bergamot, sandal kokuları karışımıdır.

- Thierry mugler angel inccocent edp

Bebeksi ve sade hissetmek bayanların kullandığı parfüm markasıdır. Bal, badem, mandalina, bergamot, göğürtlen karşımı olan parfüm özgür bayanların en çok kullandığı tarz kokulardandır.

- Jil sander sun pour femme edt

Dinamik koku olan jil sander size dinamik bir duruş getirir. Bergamot, karanfil, süsen, portakal çiçeği ve sedir notalarından oluşmaktadır.

- Chanel allure sensuelle edp

Meyvelerin etkisi ile başmaktadır. Meyve, çiçek ve turunçgillerin esintisinin her an üzerinizde etkisini her zaman hissedeceksiniz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik