Antalya side tatil otelleri

Antalya side ucuz ve lüks tatil otelleri 2015 yılında her bütçeye uygun kampanya ve ödeme kolaylıkları ile sizlerin hizmetinizde.

Antalya side tatil otelleri

Türkiye'nin en çok turist çeken bölgesi antalya ili side otelleri bunda destek vermektedir. Bu kesimde her sene yerli ve yabancı turistler akın etmektedir. Merkeze yaklaşık 80 km uzaklıkta olan side bölgesinde binlerce otel bulunmaktadır.

Side tatil otelleri her kesimden tatilcinin konaklama ihtiyaçlarını gidermektedir. Antalya'nın diğer ilçerene nazaran otel sayısı fazladır. Bu bölgede birçok apart otel, lüks otel, pansiyon ve butik oteller bulunmaktadır. Hatta yazılık evlerde kiralayıp ailenizle veya arkadaşlarınızla kalabilirsiniz.

Side lüks tatil otel fiyatları sezonda 100 tl ile 350 tl kadar değişen otel tiplerine rastlayabilirsiniz. Kalabalık ortamlardan ve şehirden uzak kalmak isteyenler için en çok tercih edilmektedir. Side antik bir kent olduğundan dolayı gezilecek ve görülecek mekanlarda arasında yer alır. Yani antalya'ya başka bölgeye tatile gitseniz bile sideye ugramadan gelmeyin derim.

Antalya side ucuz tatil otelleri side apollon tapınağı ve side antik tiyatrosu olması nedeni ile turist akınına uğramıştır. Her bütçeye uygun şekilde tatilinizi yapmanızı dileriz. Sideye tatile gidenlerin bu konu altına yorumlarını bekliyoruz ve sizler için kısa bir side resimlerinden oluşan bir foto galeri hazırladık.

Antalya tatil otelleri yazısına tıklayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik