Balıkesir tatil köyleri

Ege bölgesinin diğer bir tatil merkezi olan balıkesir kentinde her yıl dönemsel olarak yurt içi ve yurt dışı binlerce turist akın etmektedir.

Balıkesir tatil köyleri

Balıkesir kuzey kısımda marmara denizi ile diğer bir yerde ege denizi kıyısı olan bu kentte iki denizinde gelen turistler tadını çıkarıyor. Balıkesir otelleri tarihsel bir kuruluşları vardır. Balıkesirin tatil yerleri cunda, ayvalık, akçay, altınoluk, erdek, ören önemli tatil merkezleri bulunmaktadır.

Balıkesir tatil otelleri kapasitesi oldukça büyüktür ve her bütçeye göre tatil oteli bulunmaktadır. Ama tatile gitmeden önce özellikle 15 günce önce yerinizi rezervasyon yaptırınız. Diğer bir yandan balıkesir de butik oteller, konaklama tesisleri ve pansiyon tarzı tatil yerleri de vardır.

Balıkesir bölgesinde bulunan oteller genelik lüks tatil otelleri hatta yeni gelen düzenlemeler ile balıkesir 5 yıldızlı tatil otelleri adında bir marka oluşturulmuştur. Kültürel ve sanatsal etkinliklerle beraber spor salonları, çocuk oyun parkalarıda bulunmaktadır. Yaz sezonun çok yoğun geçtiği balıkesir ucuz tatil otelleri bu sene yeni yenilikleri ve kampanyaları ile sizlere daha çok kolaylıklar sağlamaktadır. Bu sene her yıla göre daha çok turist çekmeyi planlıyorlar. Benden size şu tavsiye yaşamızın boyunca bir seferde olsa balıkesiri gidin gezin ve bir otelde 3 günde olsa kısa bir tatil yapın. Balıkesir tatil otel fiyatları 3 gün minimum 250 tl tek kişi kalırsınız her şey dahil.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik