Mavi siyah saç rengi tonları

Bayanların göz saç renklerinden birisi olan mavi siyah saç rengi bayanların sert görüntüsünü yumuşak hale getirir.

Mavi siyah saç rengi tonları

Mavi siyah saç rengi hangi tene sahip bayanlara yakışır

- Beyaz tenli bayanlara mavi siyah saç rengi çok yakışır makyajla birlikte kullandığınız zaman göz alıcı bir hale girmenizi sağlar. Mavi siyah saç renginde beyaz alık ve kırmızı ruj sizi daha çekici bir hale getirir.

- Buğday tenli bayanlara mavi siyah saç rengi yakışır gözünüze yeşil lens takıpta tam bir uyum sağlıyabilirsiniz.

- Esmer tenli bayanlara özelikle mavi siyah saç rengi esmer bayanlarda daha çok dikkat çeker. Göz renginize açık ton lensler takmanızı öneririz. Cildinizide iki ton açıp makyaj uygulayabilirsiniz. Megan fox bunun en güzel örneğidir.

- Ela, yeşil ve mavi göz rengine sahipseniz kesinlikle mavi siyah saç rengi denemeniz lazım

Mavi siyah saç rengini kimler kullanabilir

- Koyu ton ve saçlarınızı ilk kez boyuyanlar kullanabilir.

- Mavi siyah saç rengi diğer saç renklerine göre daha sonra zor dönen bir saç rengidir. Bu yüzden iyi karar vermelisiniz. Daha sonra saçlarınız yıpranmak zorunda kalabilir.

- Bu rengi seçen bayanlar kendine bakım ve özen gösteren bayanlar olması lazım. Ruj ve rimel ile bu rengi bütünleyebilirsiniz. Saçlarınız göz alıcı ve etkileyici olacaktır.

Mavi siyah saç rengi hangi aylarda kullanılmalı kış aylarında kullanmanızı öneririz. Yaz aylarında günlük alınan duşlar, güneş ve havuzdan dolayı akma gösterebilir.

Mavi siyah saç rengi sonuçları nelerdir

İlk defa bu rengi saçlarınıza uyguluyorsanız. Bu 3 boyamadan sonra saçlarınız eski rengine kavuşacaktır. Gece mavisi istemiyorsanız daha canlı ve ışıltılı renklerde seçebilirsiniz.

Hangi boya tercih edilmeli

Lorealin saç boyasını kullanmanızı öneririz. Bunun amacı mavi ışıltıların daha yoğun olmasını istiyorsanız bunu tercih edin. Palettenin saç boyasıda olur. Sizlere konu altında mavi siyah saç rengi modelleri oluşan bir foto galeri hazırladık incelemenizi tavsiye ederim.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik