izmir tatil otelleri

Ülkemizin en önemli tatil yerlerinden sayılan izmir her sene milyonlarca turisti hem merkez bölgelere hemde ilçelerine gelmektedir.

izmir tatil otelleri

Genellikle fuar etkinlikleri izmir bölgesinde yapılmaktadır. izmir tatil otelleri iş seyahetlerinde büyük firmaların üst düzey yöneticilerine 15 günlük veya bir haftalık tatiller ile ağırlamaktadır. 

izmir otelleri lüks ve bol yıldızlı otellerine yoğunlukta olduğunu bilmenizi isteriz. İhtiyaçları düzgün şekilde karşılamaktadır. Butik otellerde vardır. Sahil şeridine yakın olan otellerde ise izmirin kentinin güzide doğal güzellikleri yansımaktadır. Okul partileri, kokteyl, mezuniyet, kutlama gibi geniş organizasyonlara yer verene izmir 5 yıldızlı tatil otelleri ticari akıma büyük yer tutmaktadır.

izmir otel fiyatları bir haftalık tek kişi tatil 750 tl toplu tatil olursa tek kişi başına bu fiyat düşmektedir. izmir her şey dahil tatil fiyatları kredi kartı ile taksitlendirme kolaylıkları sağlamaktadır. izmirde sadece oteller bulunmuyor izmir tatil evleri kiralyıp dilediğiniz kadar kalabilirsiniz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik