Uzun saça hangi renk gider

Uzun saça yakışan saç renkleri bayanlar tercih ettikleri saç renkleri saçlarını daha hava göstermek için elinden geleni yaparlar. Saçlarını ten rengine göre renk vermeye çalışlar.

Uzun saça hangi renk gider

Uzun saça yakışan saç renkleri

Uzun saça ara renkler uzun saçlaranıza ara renkler yakışmaz. Belli saç renkleri saçlarınızı uzun gösterirken sağlık bir görünümde sunar. Uzun saçlara hangi renkler gitmez diye baktığımızda, bal köpüğü, kestane, kahverengi renk tonlarından uzak durunuz. Saçlarınızın daha canlı gözükmesi için hat renklerden kesitirin ve net renklere boyadığınız da saçlarınız daha canlı gözükecektir.

Uzun saçlara gidecek renkler sarı tonları, mavi siyah, şarap kızılı, bakır rengi ve siyah tercih edebilirsiniz. Bu renkleri tercih edince göz rengini ve ten renginide göz önünde bulundurun.

Esmer uzun saçlı bayanlara yakışan saç renkleri

Mavi siyah ve siyah saç renkleri esmer uzun saçlı bayanlara giden saç renkleri arasındadır. 

Beyaz tenli uzun saçlı bayanlara yakışan saç renkleri

Beyaz tenli bayanlara en çok saçlarını ortaya çıkaracak renk platin sarı tercih etmelidir. Şarap kızılı ve siyahta beyaz tenli bayanlara yakışır.

Buğday tenli uzun saçlı bayanlara yakışan saç renkleri

Açık buğday tenli bayanlara kızıl ve şarap kızılı saç renklerinizi tercih etmenizi öneririm. Esmer buğday tenli bayalara yakışan saç renkleri bakır rengi şahane duracaktır. Sizde bu yazımızı okuduktan sonra düşüncelerinizde bir değişme olabilir deneyin ve görün.

Sizlere makale altında uzun saçlara yakışan saç renkleri resimleri hazırladık incelemenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik