Dikili otelleri ve fiyatları

Dikili izmir merkeze 120 kilometre uzaklıkta bir ilçedir. Dikili bir yandan geçimini tarımla sağlarken diğer yandan turizm sektöründe ön planda durmaktadır.

Dikili otelleri ve fiyatları

izmir dikili tatil otelleri deniz ve huzur arayan tatilcilerin mutlak noktası olmaya devam etmektedir. Yurt dışı ve yurt içinden gelen turistlere dikili halkı her zaman hoş görü ile yaklaşmaktadır. 

Dikili otelleri sağlık turizmi açısından önemli bir rol oynamaktadır. Buraya genelde orta düzeyde kişiler tatil yapmaya gelir ve ailecek sakin huzurlu bir yer arıyanlar gelmektedir. Diğer tatil beldelerine göre ahım şahım aksiyonlar olmaktadır.

Dikili tatil otel fiyatları tek kişi bir hafta 500 tl gibi cuzi bir fiyata tatil yapmaktadır. Apart otelleri ve ucuz pansiyonlarıda dikili görebilirsiniz. Sizde dikilide tatil yaptıysanız konu altına o ilçe hakkında görüşlerinizi yazarmısınız. Dikili tatil evleri uygun fiyata kalabalık ailecek gittiğinizde daha uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Dikili manzara resimleri makalemiz altında yer almaktadır. Gitmeye karar vermeden önce resimleri ve otelleri inceleyiniz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik