Fethiye ölüdeniz 5 yıldızlı oteller

Fethiye ölüdeniz tatil otelleri muğla 'ya bağlı bir fethiye ilçesinde bulabilirsiniz. Meşhur olan ölüdeniz yaz sezonunda milyonlarca turist akın etmektedir.

Fethiye ölüdeniz 5 yıldızlı oteller

Türkiye turizmine önemli katkıda bulunan fethiye tatil otelleri merkezi ve koyları ile ünlü olan bu ilçede dağlar, yeşillikler, mavi bir deniz ve tarihi yerler ile göz doldurmaktadır. Fethiye otelleri tüm güzelliklerini fethiye ilçesinden almaktadır. Yerli ve yabancı turist tam 7 ay boyunca doya doya tatil yapmaktadır.

Fethiye ölüdeniz tatil otelleri merkez ve beldelerde yoğunluk bulunmaktadır. Bu beldeler ise ölüdeniz, fethiye, hisarönü, ovacık, çalış olarak bilinmektedir. İdeal bir konuma sahip olan fethiye 5 yıldızlı tatil otelleri ünlü sanatçıları bile ağırlamaktadır. Tüm kariyer yapmış kişiler senede 3 günde olsa fethiyede tatil yaparlar.

Fethiye tatil otel fiyatları herşey dahil bir haftalık tatil 1250 tl gibi bir ücrete bu manzaranın ve denizin keyfini sürebilirsiniz. İsterseniz fethiye tatil evleri kiralayıp bir hafta 1500 tl gibi ücrete aileniz veya arkadaşlarınızla kalabilirsiniz.

Fethiye ölüdeniz manzara resimlerinden bir kaç kare sizin için foto galeri hazırladık. İncelemenizi ve konu altına fethiyeye tatile gittiyseniz o manzara hakkındaki yorumlarınızıda bekliyoruz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik