Buz maskesi

Buz maskesi cildinizde sarkmayı engelleyen ve daha genç bir görünüme sahip olan için bayanların yeni yeni uygulamaya başladığı bir güzellik maskesi çeşitlerindendir.

Buz maskesi

Termal kaplıca otelleri sitesi olarak bayanların en çok kullandığı bir çok maskeyi sizlere sunduk. Cildi gerginleştiren buz maskesi hakkında sizlere ufak bir bilgi verelim basit ve kullanışlı zamanınızı fazla almıyacak maske türlerinden birisi.

Cildi sıkılaştırıcı buz maskesi

- 1 kalıp buz

- Nemlendirici

Yapılışı ve uygulanışı ilk önce günlük kullandığınız nemlendirici kremi yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız. 

- Bir tane buz alarak kremi sürdüğünüz bölgelerde gezdirin.

- Buz vücut ısınızla erimeye başladımı işlemi sonlandırın.

- Cildinizden kremi temizlemek istiyorsanız ılık suyla temizleyin.

- Buz maskesini gün içeresinde uygulayınız. Yani yatacağınız zaman uygulamayın.

Önemli Not: 30 günde 1 defa uygulayınız. Buz maskesinin zararları birisi yüzdeki kılcal damarların çatlamasına neden olmaktadır. Bu sebepten dolayı maskeyi ayda bir veya özel günlerde kullanınız. Buz maskesi kullananlar yorumlarını bekliyoruz.

Yorumlar (2)


 • we are royal
  adsız

  asla daha yapmam bu uygulamayı şuan bişey olmuşmudur diye merak ediyorum 20-25 gün geçti aradan yüzümde kılcal damar çatlaması olsaydı şuan yüzümde ne gibi birşey olurdu yani şuan yüzümün hangi durumda olması gerekirdi :(((

  2 yıl önce yapıldı.
  • we are royal
   Yönetici Yanıtı

   Hayır olmaz siz yüzünüzü ılık su ile yıkayın bir kaç gün

  we are royal
  ELif

  merhaba ben 18 eylül cuma akşamı buzu buzluktan çıkardım ve hemen yüzüme sürdüm eriyene kadar ve beze felan da sarmadım. biryerde gördüm beze sarmak gerekiyormuş ayrıca buzluktan çıkarır çıkarmaz yüze sürmemek gerekiyormuş.çünkü yüzdeki damarları çatlatıyormuş çok korkuyorum 14 yaşındayım ağlıyacağım neredeyse ve ağladım da damarlarım çatlamış mıdır ? yani bir gün için de hemen çatlarmı damarlar yoksa 2 yada 3 gün bu şekilde devam ettirseydim çatlarmıydı lütfen cvp verin ALLAH RIZASI İÇİN lütfen :(((((((((((((

  2 yıl önce yapıldı.
  • we are royal
   Yönetici Yanıtı

   ELif hanım buzluktan çıkardığınızı buzu direk sürmeyin. İlk önce cildinizi temizleyin ve buzu temiz bir bezle yüzünüze sürün.

Yorum Yaz

guvenlik