Nar çekirdeği yağı faydaları

Nar çiçeği yağı sayesinde cildinizi nem ihtiyacınız tamamen karşılayacaksınız. Vitamin ve mineral açısından da oldukça zengindir.

Nar çekirdeği yağı faydaları

Nar çekirdiği yağının faydaları

Nar çekirdeği yağı içinde ne maddesi bulunur. Konjue maddesi ile cilt kanseri oldukça faydaları vardır. Antioksidan kaynağı ve yoğun cilt nemlendirici özelliğine sahiptir.

Nar çekirdeği yağı cildi kanserden koruyor

İki hafta gibi bir zaman içeresinde nar çekirdeği hapı tüketen 120 gram kişilerde yüksek tansiyon varsa %5 oranına düşürülmek zorundadır. Uzmanların araştırması sonucu sistolik kan basıncından dolayı düşük tansiyona iyi gelmektedir.

Nar çekirdeği ile krem yapımı

Nar çekirdeği yağı ile E vitamini ve polifenol açısından zengin bir yağdır. Botanik güzellik ürünüdür. Nar çekirdeği yağını isterseniz direk cildinize de uygulayabilirsiniz. Bu sayede cildinizi yeniden uyguluyor. Bu sayede cildiniz daha genç kalıyor.

Nar çekirdeği yağı ile kışın soğuktan çatlamış, stresten zarar görmüş ve yaşlanmış cildinize bakım sağlamaktadır.

Bu sayede cildiniz daha genç, canlı ve nemlenmiş olarak her zaman hava alıyor.

Nar çekirdeği yağı nerede bulunur

Üretim merkezi Aydın ilinde tabia isminde piyasa sunulan bir yağ olan tamamen doğal olarak üretilmektedir. Verdiğiniz paranız çöpe gitmesin bilindik markaları alın piyasada taklitler mevcuttur.

Nar çekirdeği yağı nasıl kullanılır

Avuç içeresine 5 damla damlatın ve cildinize direk hafifçe masaj yapar gibi sürünüz. Hamile bayanların kullanmasını tavsiye etmiyoruz. Cildinizde herhangi bir erki yaparsa kullanmayı bırakınız.

Nar çekirdeği yağı markaları tabia olanını kullanınız. Nar çekirdeği yağı fiyatı 20 tl ile 70 tl arasındadır. Nar çekirdeği yağı kullananların yorumlarını konu altına bekliyoruz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik