Arap kızı kremi

Cilt tedavisi için ve cilt beyazlatmada kullanılan arap kızı kremi taze bir cilt isteyenler için kaçınılmaz formüldür.

Arap kızı kremi

Osmanlı döneminde cariyelerin sır olarak sakladığı arap kızı kremi ölü derinin atılmasını ve hücrelerin yenilmesine neden olmaktadır. Özellikle sigara kullanan bayanların arap kızı kremini kullanmasını tavsiye ederiz.

Arap kızı kreminin cilde faydaları

  • Sivilceleri ve akneleri yok eder
  • Çilleri yok eder
  • Cilt lekelerini ortadan kaldırır
  • Cildi beyazlaştırır
  • Cildi genç tutar

Arap kızı kremi ile çil tedavisi nasıl yapılır

Arap kızı kreminin düzenli olarak kullandığınızda kısa bir zaman dilimi içinde çillerin ortadan kalktığı ve bir daha cildinizde çil lekeleri olmamaktadır.

Arap kızı kremi siyah nokta ve sivilce tedavisi

Sivilcelerin ve siyah noktaların bulunduğu bölgelere sürünüz. Bütün cilt tiplerine uygundur. Herhangi bir yan etkisi bulunmaktadır. Hafta da 3 kez sivilce ve siyah noktalı bölgelere sürünüz.

Arap kızı kremi ile cilt lekesi tedavisi

Aynı şekilde sivilce ve siyah noktaların olduğu gibi cilt lekeniz varsa veya yanıklardan kalan izleriniz varsa sürünüz ve zamanla ölü derinin vücuttan atıldığı ve o bölgenin beyazlandığını göreceksiniz.

Arap kızı kremi kullanımı

Arap kızı kremini hafta da 3 kez kullanın yani sivilce, siyah nokta, çil lekeleri ve diğer cilt lekelerine karşı 3 gün düzenli şekilde yatmadan önce kullanınız.

Arap kızı kremi günde kaç defa kullanılmalıdır

Arap kızı kremini gün boyunca isterseniz 3 defa kullanabilirsiniz. Yani Hafta da 3 kez günde 3 kez şeklinde. Arap kızı kremi kullananların yorumlarını bekliyoruz.

Arap kızı kremi fiyatı 15 tl 50 tl arasında kremin içeriğine göre değişmektedir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik