En iyi sivilce kremi hangisi

Sivilce tedavisinde en iyi sivilce kremleri hangileri bunu sizler için araştırdık. Umarım faydalı olur.

En iyi sivilce kremi hangisi

En iyi sivilce krem markaları fiyatları

imex sivilce kremi

Etkili sivilce kremleri arasında yer alıyor. Sadece sivilceleri değil fondöten özelliği ile de kötü bir görünümleri anında yok eder. Kremi az miktarda kullanınız.

isotrexin sivilce kremi

Deriyi soyup sivilcelerin kurumasını sağlar. Bu kremi kullanınca güneşe maruz kalmayın buna dikkat ediniz.

Benzamycin sivilce kremi

Düzenli bir şekilde kullandığınızda sivilceleri yok eder. Nadiren çıkan sivilceler için etkili bir kremdir. Bu kremi yatmadan önce sürünüz.

Acnelyse sivilce kremi

Bu krem sivilcelerin bulunduğu deriyi söker atar. Sivilcenin bir daha o yerden çıkmasını engeller. Yaz aylarında bu kremi kullanmayınız.

Eritretin sivilce kremi

Bu krem sivilce için etkilidir. Özellikle 20 yaşlarda çıkan yaş gruplarına bu eritretin sivilce kremini öneririz. Gündüz kullanmayın gece kullanmaya özen gösteriniz.

Clindoxyl sivilce kremi

Deri alt kısmında bulunan sivilcelerin tedavisin etkili olmuştur. Cildinizde kızarıklık ve yanma olduysa yaz aylarında kullanmayınız. Kullanmak isterseniz güneş kremi de kullanımızı öneririm.

Azalderm sivilce kremi

Bu kremi genelde 35 yaş grubu olanlar tercih etmektedir. Özellikle geceleri yatmadan önce kullanmanızı öneririm.

Madecassol sivilce kremi

Bu kremi kullanmaya başladığınızda 3 ay ve 6 ay gibi bir süre içeresinde sivilcelerin yok olur.Sivilcelerin yok olduğunda kremi kullanmayı bırakabilirsiniz.

Nadixa sivilce kremi 

İnternet daha çok aranan sivilce kremleri arasında bulunmaktadır. Bu kremi kullanmaya başladığınız da kesinlikle bırakmayınız.

Fucidin sivilce kremi

Sivilce ve iltihaplı bölgelere sürünüz. Bu kremi sürdükten sonra cildinizi ılık su ile yıkayınız. Yıkama süresi kremi sürdükten 3 saat kadar olabilir. Sizinde eklemek istediğiniz sivilce krem markası varsa konu altına yorum olarak yazınız.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik