Xeragel krem

Yara, yanık ve ameliyat izlerini hızlı bir şekilde geçiren xeragel krem kuruduktan sonra üzerine kozmetik ürünlerini uygulayabilirsiniz.Xe

Xeragel krem

Çocuklar da kullanılabilen krem el, yüz, kol, dirsek bacak ve ayaklarda kullanabilirsiniz.

Açık yaralarınızın üzerine uygulanması gereken xeragel krem göz ağız ve burun deliklerinden uzak tutmalısınız. Etkinliğini kanitlamış bir krem olan xeragel kremi uygulanacak yara izinin bulunduğu bölgeye iyice temizleyiniz.

Xeragel krem nasıl kullanılır

Kremi sürmeden önce ılık su ile sürülecek bölgeyi temizleyiniz. Sonra masaj yapar gibi yara yerine sürünüz. 15 dakika kadar masaj yapar gibi sürmeye devam edin. Xeragel krem günde kaç defa sürülmelidir diye merak edenler için 2 kez sürmeniz yeterli olacaktır. 12 hafta boyunca kremi kullanınız. Düzenli şekilde kullandığınızda yara izleri kayıp olacaktır.

Xeragel kremin fiyatı 50 tl gibi bir fiyatı vardır.

Yara izleri için bitkisel maske tarifi

Malzemeleri

  • 5 damla aloevera suyu
  • 3 çorba kaşığı ceviz yaprağı
  • 2 çorba kaşığı gliserin

Yapılışı taze olarak seçilen ceviz yaprakları eziniz sonra aloevera suyu ve glierin katınız ve karıştırmaya devam ediniz. Ağız kapalı temiz bir camda saklayınız ve bir hafta boyunca buzdolabında bekletiyiniz. 7 gün sonra dolaptan alınız ve leke izi olan bölgeye sürünüz. Ama yatmadan önce sürmenizi tavsiye ederim.

Yorumlar (1)


  • we are royal
    alper

    masaj yaparak surulmuyo cok katı oldugu ıcın sadece yaranın ustune surcek ınce bır tabaka halınde

    2 yıl önce yapıldı.

Yorum Yaz

guvenlik