Evde sir ağda nasıl yapılır

Bayanların en çok ihtiyaçlarından birisi olan evde sir ağda yapılması oldukça çok basit ve kolay zorlamadan yapacaksınız.

Evde sir ağda nasıl yapılır

Sir ağda bayanların epilasyon olarak kullandığı yöntemlerden birisidir. Güzellik salonlarında yapılmaktadır. Erkeklerde sakallar dışında tüm bölgelerde kullanılmaktadır.

Sivilce, yara izleri, güneş yanığı gibi sorunlarından tedavisinde etkili sonuçlar veren sir ağda yan etkisi bulunmamaktadır. Cilt hastalığınız varsa tavsiye etmiyoruz bu konuda uzmandan yardım alabilirsiniz.

Sir ağda nasıl yapılır

  • Sir ağda sürülecek bölge temizlenmeli ve kuru olmalıdır.
  • Yaz aylarında en çok terleyen bölgelere sir ağda uygulamayınız. Nemlenmeye yol açmaktadır.
  • Sir ağda el yakmıyacak kadar sıcak olmalıdır.
  • Sir ağda ince bir tabaka şeklinde sürülmelidir.
  • Tüylerin üzerini saracak şekilde olmalıdır
  • Tek seferde ağda bezini kaldırın ve tüyleri alınız.

Sir ağda çeşitleri

Tablet, konserve ve kartuş olarak 3 çeşitte satılmaktadır. Sir ağda fiyatları 3 tl ile 30 tl arasında değişmektedir. Sir ağda önerisi olarak kartuş olanı tavsiye ederiz. Neden derseniz bunun döner başlıkları sayesinde rahat biçimde hareket eder. Pudrasiz ağdalar güçlü olurlar bacaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hassas bölgelerde acı verirler.

Sir ağda kullanımı

Sir ağdayı ince tabaka şeklinde sürünüz. Ağda bezini veya ağda kağıdını ağdayı sürdükten sonra hemen yapıştırınız. Kılların çıkış yönünün tersine doğru çekiniz. Ağda kalıntılarını tampon yapıp temizleyin. Sir ağdayi temizleme yağını ağda işlemi bittikten sonra kullanınız. Eğer yanma oluyorsa oraya nemlendirici kremler veya losyonlar sürünüz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik