Lazerle ben aldırma sonrası

Lazer ile ben aldırma tedavisi çok yaygın bir tedavi yöntemidir. Cildinizde oluşan et benlerini iz kalmadan lekesiz bir operasyonla anında aldırabilirsiniz.

Lazerle ben aldırma sonrası

Vücudunuz çeşitleri bölgelerinde çıkan veya yüzünüzde sizi rahatsız eden et benlerini artık acısızı ve ağrısız şekilde lazer tedavisi ile anında yok oluyor.

Lazer ile ben aldırma ameliyatı

Artık teknolojinin gelişmesiyle beraber sağlık alanında lazer ameliyatları çok büyük bir çığır açtı bunu hepimiz biliyoruz. Lazerle ben aldırma ameliyatına başlamadan çnce o bölgeye lokal anestezi uygulanılır ve acı hissi yok olur. 30 dakika gibi bir sürede ben ameliyatı gerçekleştirilir.

Lazerle ben aldırma tedavi sonrasın da cildiniz leke ve izler kalmamaktadır. Bu yüzden lazer tedavi yöntemleri çok aşırı derecede talep görmektedir. 

Lazerle ben aldırmanın zararları olarak şunu diyebiliriz. Uzman doktorun ben çeşidini araştırıp ne türde olduğunu belirledikten sonra ameliyatı yapması gerekir. Yoksa cilt kanseri olma ihtimali yüksek derecededir. Yaş ilerledikçe benlerin sayısında artış olabilir.

Lazerle ben aldırma sonrası

  • Lazer ameliyatı olduktan sonra leke kalmaması için doktorun size verdiği kremleri kullanın.
  • Lazer ben tedavisi olduktan sonra hafif izler olabilir.
  • Benin tekrar çıkma ihtimali düşüktür.
  • 7 gün sonra ben ve lazer izleri tamamen cildinizden yok olacaktır.
  • Lazer ameliyatı olan bölgeye siz kendi kafanıza göre krem ve losyon sürmeyiniz.

Lazer ben aldırma ameliyatı fiyatları 1.000 tlye kadar çıkmaktadır. Devlet ve özel hastanelerde yaptırabilirsiniz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik