Saç tebeşiri yapımı ve saç tebeşiri fiyatı

Saç tebeşiri oldukça basit bir yapımı vardır. Saç tebeşiri ile saçlarınızı kıyafetlere uygun olarak hazırlamanıza neden olur.

Saç tebeşiri yapımı ve saç tebeşiri fiyatı

Saç tebeşiri saçlarınıza eğlence vakit geçirmek veya saçlarınıza farklı bir tarz yaratmak için boyama tarızıdır diyebiliriz. Doğal saç tebeşiri nasıl yapılır size bundan bahsedeceğiz. Oldukça basit ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Doğal saç tebeşiri tarifi

Malzemeleri

  • Renkli tebeşir yada yağlı olmuyacak pastel boya
  • Ilık su
  • Düzleştirici
  • Havlu
  • Eldiven

Doğal saç tebeşiri yapımı bütün malzemeleri ayarladıktan sonra eldiveni takın ve yapacağınız saç kısımlarını ısıtın. Sonra pastel boya ve renkli tebeşiri saçlarınızı boyama yapabilirsiniz. Daha sonra boyanın saçlarınızda kurumasını bekleyiniz. Boya kuruduktan sonra düzleştirin boyalı saçların üzerinmden geçiniz. Düzleştirme işlemi yaptıktan sonra saçlarınızı taramayın. 2 gün boyunca saçlarınızda bu işlem kalıcı olacaktır.

Saç tebeşiri saçlardan nasıl çıkartılır diye merak edenler içinde ılık su ve şampuan yardımı ile saçlarınızdan çıkarabilirsiniz. Saç tebeşirinin saçlara zararı varmıdır diye bir soru gelmişti evet saç tebeşiri saçlara sürekli yapılırsa zarar verir. Saçlarınız canlılık ve parlaklılığını kayıp eder. 7 günde 1 defa saç tebeşiri yapabilirsiniz.

Saç tebeşiri fiyatları

Saç tebeşiri fiyatı 25 tl gibi civarıdır. Saç tebeşirli saç modellerinden oluşan foto galeri hazırladık incelemenizi tavsiye ederim.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik