Gıdı sarkması için doğal maske tarifi ve gıdı sarkmasına ne iyi gelir

Gıdı sarkması için bitkisel maske ile bu rahatsızlıktan kurtulabilirsiniz. Suna Dumankaya'nın sizlere vermiş olduğu bu gıdı maskesi ile çirkin görüntüden kurtulacaksınız. Özellikle bayanlarda problemi olan gıdı sarkması bıçak kullanmadan ameliyatsız bir şekilde çözeceğiz. Bir daha böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Gıdı sarkması için doğal maske tarifi ve gıdı sarkmasına ne iyi gelir

Suna dumankaya'nın gıdı eritmesi maskesi ile sizde boğaz kısmından et sarkması gibi olan görüntüden anında kurtulacaksınız. 

Sumak içilerek kullanılıdğından göbeği eriten bir bitki olarak tanınmaktadır. Aynı zaman da sumağı gıdı eritme maskesinde malzeme olarakta kullanacağız.

Gıdı eritme maskesi tarifi

Malzemeleri

  • 1/5 tatlı kaşığı doğal sabun
  • 2/5 yemek kaşığı sumak
  • 1 tane yumurta akı

Yapılışı sabunu ilk önce rendeleyin ve diğer iki malzemeyi karıştırın tahta kaşıkla iyice karıştırınız. Sonra karışımı temiz havlu peçete ile gıdık bölgesine yayınız. Sonra da bez alın ve havlu kağıtla göbek bölgenizde yayın. 

20 dakika kadar bekletin ve sonra temizleyiniz. 7 günde 3 defa uygulayabilirsiniz. Gıdık maskesini uygulamadan çnce aşağıdan başlayın ve yanlara sonra yukarıya doğru masaj yapıp gıdığı hareketlendirin. Sonra gıdı maskesini uygulayınız.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik