Dudak kremi markaları ve dudak kremi fiyatları

En çok kullanılan dudak kalemi markaları ve fiyatları hakkında size bil vereceğiz. Bayanların alırken çok zorluk çektiği ürünlerinden birisi olan dudak kalemleri bu yazımı okuduktan sonra artık direk olarak karar verecekler. Dudak kalemleri dudaklarınızdaki oluşan bozuk ve çizik görüntüyü yok eder.

Dudak kremi markaları ve dudak kremi fiyatları

Dudaklarda ombre etkisi

Saçlarınızda kullanılan ombre etkisi boyama şekli dudak makyajında bulunmamaktadır. Diplere ayrı renk uçlara ayrı renk boyanan saçlar artık dudağın içine farklı dış kısmına farklı renkler oluşturmaktadır. İlk önce açık pembe sonra fuşya rengini sürünüz.

İnce konturlar için dudak kalemi kullanımı

Dudak kalemleri sürdüğünüz an rtujun dağılmasını engellerseiniz. Bu sayede dudağınızın istediğiniz şekle girmesini sağlarsınız. Uygulama dudak kalemini dudaklarınızın tam orta kısmından başlayıp hafifce sürün. Dudağınız inceyse tam dışarsından sürünüz. Dudağınız kalınsa içeriden sürünüz.

Dudak kalemi markaları fiyatları

Flormar koyu renk 3 tl

Nars ince uçlu kalem 45 tl

Sisley phyto ucu sivri kalem 100 tl

Mat görünüm için dudak kalemi

Mat görünen dudaklar için krem formunda kendisinde ayrılmalıdır. Çevirmeli kremler kullanınız.

Kullanımı dudaklarınızı diş fırçanız ile ölü deriyi temizleyin. Balm nemlendirisi sürünüz. Dudak kalemiyle pürüzleri düzeltin. Fazla taşan boyayı mendille silersiniz.

En çok satılan ince dudak kalemi markaları fiyatları

Max factor çevirmeli kalem 33 tl

İnglot dudak içini doldurun 30 tl

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik