Yara izi giderici kremler ve yara izi geçirici krem fiyatları

Yara izi geçiren kremler ile ameliyat ve yara izlerini yok edecek daha pürüzsüz bir cilde kavuşacaksınız. Hücre bölünmesini hızlandırır ve yara izlerini onarır. Bunun için bitkisel karışımlı kremler bulunmaktadır. Eczanelerden rahatça temin edebilirsiniz. Buda sizin için bir kabus olmaktan çıkar.

Yara izi giderici kremler ve yara izi geçirici krem fiyatları

Yara izi geçiren krem markaları

Contractubex jel uzman doktorlar tarafından en çok tavsiye edilen krem markasıdr. Bir yandan peeling etkisi yapmaktadır. Bu kremi kullanınca günşe ışınlarından korunun.

Expigment krem bu krem sayesinde cilt hücreleriniz yeniden yenilecektir. Gece uyumadan önce sürmeniz gerekir ve güneş ışınlarından korunun.

Mederma krem yararları iyileştirme bir numaralı krem markasıdır. Yara izinin üzerine 3 defa uygulayabilirsiniz.

Scar zone krem güneş ışınlarından koruma olarakta size etki sağlamaktadır. Cildinizdeki alerjik problemleride ortadan kaldırır. İçeresinde bitkisel yeşil çay özü vardır.

Regenia krem cildinizi onaran ve yaraları yok eden etkili bir krem markasıdır. Cildinizdeki renk düzensizliklerini ortadan kaldırır.

Scarex jel dokudaki mikropları yok eder. Gözenekleri açıp cildinizin hava almasını sağlar bu sayede yara izlerini ve ameliyat dikiş izlerinide yok eder.

Pohli krem cilt dokusunun yüzde yüz ihtiyacı olan bir krem markasıdır. İçeresindeki özel maddeler ile yara izlerini azaltır.

Xeragel krem yanık ve yara izlerini anında yok eder. Kremi günde  defa uygulayın ve 60 gün içeresinde etkisini göreceksiniz. Yaralardan ve yanık izlerinden eser kalmayacak.

Universal krem yara izlerini hızlı tedavi eder. Cildinizdeli renk bozukluklarını düzeltir.

Salyangoz özlü krem cildinizdeki leke, sivilce izleri, yanık, yara ve ameliyat dikiş izlerini yok etmek için kullanılan en etkili kremdir.

Yara izi giderici krem fiyatları 25 tl ile 100 tl arasında değişmektedir. Yara izi geçirici jel ve losyon kremlerden size bahsettik.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik