Organik saç boyası markaları ve organik saç boyası fiyatları

Organik saç boyaları kimyasal maddeler barındırmamaktadır. Bitkilerden elde edilen özlerle yapılmaktadır. Bu durumda da saçlarınız daha canlı, parlak ve güçlü bir yapıya kavuşmaktadır. Bu yazımızda sizlere organik saç boyalarından bahsedeceğiz. Hangi marka ne gibi saça faydası ve yararları vardır. Birazcık bunlara değineceğiz.

Organik saç boyası markaları ve organik saç boyası fiyatları

Organik saç boyası markaları ve organik saç boyasının saça faydaları

Naturigin organik saç boyası

Amanyok ve paraben içermemesi sebebiyle nayurigin organik saç boyası tercih edilmektedir. Popüler saç boyaları arasında en çok satılan saç boyası markaları arasında yer almaktadır. 30 gün boyunca saçta kalma özelliği ve hoş bir görüntü sunmaktadır. Koku olarak çok ağır bir kokusu bulunmamaktadır. Naturing organik saç boyasının içinde hangi malzemeler bulunur diye baktğımız da aloe yaprağı, soya proteini, buğday özü, mandalina kabuğu yağı, şimşir, shea yağı, limon kabuğu yağı, keneotu tohumu yağı, kayısı çekirdeği yağı, üzüm çekirdeği yağı, şeftali çekirdeği yağı bulunmaktadır. Diğer bir yandan saçlarınızın nemlenip beslenmesini sağlamaktadır.

Phyto color organik saç boyası

İçeresinde hiç bir şekilde kimyasal madde içermemektedir. Saç tellerinin yapısını ve saçlarınıza renk vermektedir. Phyto saç boyasında amonyak bulunmamaktadır. Bu yüzden rahatsız edici bir koku barındırmamaktadır. Phyto color organik saç boyasının bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Logona organik saç boyası

Ceviz, kına, sinemaki, barut ağacı, indigo, kurkuma, rhatany, kahve, pancar, hatmi, jojoba yağı, buğda proteini içeren logona ornaik saç boyası bu yüzden saçlarınızı daha güçlü yapmaktadır.

Natural colors organik saç boyası

Soya fasulyesi, aloe vera, hindistan cevizi, mısır, pamilye fıstığı, muz, badem yağı, greyfurt, portakal, C ve E vitaminleri, buğday yağı içermektedir. 30 tane yakın renk seçeneği bulunmaktadır. Alerji hiç bir şekilde yapmamaktadır.

Tierra organik saç boyası

97 tane farklı renk seçeneği mevcuttur. Normal boya gibi kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Saç tellerinize hiç bir şekilde zarar vermemektedir.

Tins of nature organik saç boyası

En çok kullanılan organik saç boyaları arasında yerini almaktadır. Bu organik saç boyasını uyguladıktan sonra bone ile saçlarınızı kapatın ve ısı uygulamasını yapmanız gerekmektedir. 25 dakika saçlarınızı fön tutup boyanın saçlarınızın etkileşmesini sağlamalısınız. En çok satılan rengi ise kahverengidir. 15 tane renk seçeneği bulunmamaktadır.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik