2015 en iyi parfümleri ve ilkbahar en çok kullanılan parfüm markaları

2015 bahar ve yaz aylarının en çok kullanılan bayan ve erkek parfüm markalarından sizlere bahsedeceğiz. Sizde bu yazımızı okuduktan sonra bu parfümlerden kullanacaksınız. 2015 en iyi parfümleri termal kaplıca otelleri sitesinde sizlerle.

2015 en iyi parfümleri ve ilkbahar en çok kullanılan parfüm markaları

2015 en iyi parfüm markaları fiyatları

Viktor & Rolf bonbon parfümü

İçeriğinde sandal ağacı, beyaz sedir, orta notası, kıymetli amber kokulardan oluşmaktadır. Tatlı şeftali, portakal kokusu, mandarini etkili uzun süren ferahlık ve serinlik sunmaktadır.

See by chloe eau fraiche

Narin ve hafif koku istiyorsanız bu parfümü kullanmanızı tavsiye ederim. İçeresinde yumuşak yasemin kokusu, elma çiçeği, baharatlı vetiyer vücudumuzu okşamaktadır.

Gardenia rattan

Deniz notaları, tahiti çiçekler, gardenya gibi çiçeklerin aromasından yapılmaktadır. Her defasında tekrar koklamak istiyeceksiniz.

Ikat jasmine

Zarif koku sevenlerin vazgçilmez markası olmaya devam ediyor. Sümbüller, hanım kokuları, sandal ağacı etkisi ile sizi büyülecektir.

Bottega veneta essence aromatik etki

İtalyanların en çok kullandığı parfümdür. İtalyan bergamutu, beyaz gül, sandal ağacı, vanilya, sofistike estetik bir koku tarzı vardır. Vanilya sevenler bu markayı tercih edebilirler.

Elie saab leau couture

Portakal çiçekleri, beyaz laleler, vanilya karışımından oluşan sade bir bahar kokusu vardır.

Christian dior blooming bouquet

Gül, beyaz musk, şakayıktan yapılan hafif ve sade bir kokudur. Şeker kokusu sevenler için etkili bir parfümdür.

Yves rocher cerisier en fleurs

Canlı ve dinamik hissetmek isteyenlerin kiraz çiçeği, musk, şakuralar, tatlı badem tonlarından elde edilen bir parfümdür.

Sizlere dünyanın en çok kullanılan satılan parfüm markaları anlattık. Umarım işinize yarar.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik