Eklips makyaj süngeri ve eklips makyaj süngeri fiyatı ne kadar

Eklips makyaj süngeri makyaj yapmanızı kısa sürede sağlamakta ve daha kaliteli makyaj ortaya çıkarmaktadır. Uygun fiyata satıldığından genç kızların daha çok tercih etmektedir. Makyaj süngeri nasıl kullanılmaktadır. Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğim.

Eklips makyaj süngeri ve eklips makyaj süngeri fiyatı ne kadar

Merhaba değerli hanımlar ben Aslı sizlere bugün eklips makyaj süngeri hakkında kullanımı ve faydalarından bahsedeceğim. Fondöteni kusursuz şekilde sürmek ve yüzünüze eşit miktarda yaymak istiyorsanız. Eklips makyaj süngeri kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Eklips makyaj süngeri nasıl kullanılır

  • Eklips makyaj süngeri suyun altında şişene kadar bekletiniz.
  • Şişen süngeri sonra sıkın ve hafif nemli kalınca kağıt havlu ile hafifce ıslaklığını alınız.
  • Fondöten ister süngere isterseniz yüzünüze direk olarak sürebilirsiniz. Sünger ıslanırsa cildinize sürdüğünüzde fondöten daha kıvamlı bir biçimde cildinize uygulanacaktır.
  • Kalın olan tarafı yanak ve alın bölgesinde fondöteni iyice yayınız. İnce bölgenizi çene ve gözaltı ile burun kenarlarına fondöteni yediriniz.
  • Kapatıcı az geldiyse biraz daha süngere fondöten uygulayınız. 
  • Süngeri cildinize hafifce masaj yapar gibi dokundurunuz. Bu sayede makyajınız daha pürüzsüz olacaktır.

Eklips makyaj süngeri nasıl temizlenir

Suyun altında fondöten rengini gidene kadar yıkayınız. Çok az bir parmak ucu kadar temizleyici je kullanabilirsiniz. Fondötenin rengini kalsada temizlenmiş oluyor. Sonra kurumaya bırakınız.

Eklips makyaj süngeri fiyatı 10 tl gibi bir miktara satılmaktadır.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik