Alix avien pudra çeşitleri ve alix avien pudra fiyatları

Alix avien en kaliteli kozmetik markalarından birisidir. Makyaj yaparken pudra olmazsa olmazların arasında yer alır. Bu yüzden en kaliteli pudra markası alix avien pudra çeşitlerini kullanmanızı öneririz. Alix avien pudrayı kullananların konu altına yorumlarını bekliyorum. Diğer site takipçilerimize fikir vermiş olursunuz.

Alix avien pudra çeşitleri ve alix avien pudra fiyatları

Alix avien pudra çeşitleri fiyatları

Alix avien bronzing powder pudrası

Cildinize doğal bronzluk veren pudra hafıf ve ışıltılı bir görünüm sunar. Doğal şekilde bir görünüm sağlar. Alix avien bronzign powder pudra fiyatı 25 tldir.

Alix avien compact powder pudra

Her cilt yapısına uygun olan compact pudra mat bir görüntü sunar. Cildinize kullandığınız an itibari ile kadifemsi bir dokunuş hissi verir. Cildinizdeki lekeleri kapatan bir yapısı var ve uzun süre cildinizdeki lekeleri kapatır. Fiyatı 29 tldir.

Alix avien terracota pudra

Mucize pudra olarak bilinmektedir. Cildinize etkili ve uzun süreli sonuçlar verir. Pudrayı fondöten üzerine kullandığınızda daha olumlu sonuçlar alırsınız.

Alix avien pudranın özellikleri

  • Kapatıcı özelliği vardır.
  • Cildinizdeki tüm leke ve izleri yok eder.
  • Cildin dinlenmiş görüntüsünü sunar.
  • Gün sonuna kadar cildinizde kalır.

Alix avien mucize pudra kullandığınız an mutlaka makyaj yaptığınız zaman kullanınız. Bu sayede makyajın ömrü uzun sürer.

Alix avien pudranın kullanışı pudra fırçası ile kullanınız. Fondöten kullanmadan kullanacaksınız içeresindeki süngeri ile kullanınız. Yağlı ciltlerde mat bir görüntüsü sunar. Kuru ciltlerde zarar ve alerji vermeden kullanabilirsiniz. Kısacası tüm cilt yapılarına uygundur.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik