Benefit allık çeşitleri ve fiyatları

Bayanların makyajda alık markası olarak en çok kullandığı benefit markasıdır. Piyasadaki en çok kaliteli alıklardan birisidir. Rengi tam olarak makyajı vermesi ve kalıcı olmasından dolayı hanımlar ve genç kızlar benefit alıklarını tercih etmektedir.

Benefit allık çeşitleri ve fiyatları

Benefit allık kataloğu çeşitleri fiyatları

Benefit bella bamba allık

Bu allık 3 boyutlu özelliği son dönemlerde oldukça bayanların en çok kullandığı allık çeşitleri arasında yer almaktadır. Yanaklara uyguladığınız an doğal bir görünüm vermesi elmacık kemiklerin daha belirgin görünmesini ve yüz hatlarınızın oturmasını sağlamaktadır.

Benefit likit allık

Likit allık kullanmayı seven bayanların en çok bunu tercih etmelidir. Utangaç bir yüz görünümü ortaya çıkmaktadır. Tek yöntemi ise sürdüğünüz an cildinize dağıtmanız gerekmektedir. Yoksa sabit kırmızılık oluşmaktadır.

Benefit coralista allık

Benefit allıkların en favorisidir. Pembe ve mercan tonlarındaki aydınlık görüntüyü yüzünüze sunar. Doğal bir tatlı pembelik ile sizleri daha şirin gösterir. Işıltısıda cabasıdır.

Benefit dallas allık

Pembe ve bronz renkleri içermektedir. Kış aylarında bayanlar dallas allık çok kullanılmamaktadır. Kullanışlı fırçaları ile makyaj çantanızdan gezdirebilirsiniz.

Benefit dandelion allık

Pudra tarzında allık seçen bayanlar dandelion alllık çeşidiniz kullanmalıdır. Kumral sarışın tenli bayanlar için yanaklara bir kez sürmeniz yeterli olacaktır. Aydınlatıcı olarak pek etkili değildir.

Benefit fine one allık 

3 farklı renge sahip krem allık olarak bilinir. Mercan, pembe, açık bej renklerinin hakim olduğu bir allık türüdür. Yüzünde ışıltı isteyen bayanlar kullanılmalıdır.

Benefit georgia allık

Buğday tenli bayanlar şeftali tonlarında allık istiyorsa georgia allık kullanmalıdır. Doğal görüntü bundadır.

Benefit hervana allık

Tek bir sefer sürmeniz kafidir. Koyu buğday ve esmer tenli bayanlara bunu kullanmalıdır. Açık tenli bayanlarda daha çok etkisini belli eder bunuda söylemeden geçemiyecem.

Benefit hoola allık

Hem allık hemde pudra isteyen bayanlara hoola allığı tercih etmelidir. Özel davetlerde makyajınızda kullanmalısınız. Kahverengi ve mat bir renk yapısıdır.

Benefit rockateur allık

Yumuşak ve kadifemsi bir dokunuş hissi için bu allık sizin için idealdır. Pembe ve bronz renkleri içeresinde mevcuttur. Her tene bu yüzden uyumludur.

Benefit sugarbomb alllık

Mercan, şeker pembesi, gül kurusu, şeftali tonları ile yazın daha çok kullanılan özellikle yaz aylarında en çok kullanılan allıklar arasında yerini almaktadır.

Benefit allık fiyatları 100 tl civarındadır. Kredi kartına taksitle satın alabilirsiniz. Kutu yapısı olarak özel dantel işlemeli ve her allığın kendi içeresinde fırçası ve aynası vardır.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik