Dünyanın kaliteli güzel gece kulüplerinin isimleri ve nerededirler

Dans pistinde sınırsız eğlence ve sabahın nasıl olduğunu anlamak istemiyorsanız. Sizlere dünyadaki en iyi kaliteli gece kulüplerinden bahsedeceğiz. Sizde takılmak eğlenmek için buraları mutlaka ziyaret ediniz.

Dünyanın kaliteli güzel gece kulüplerinin isimleri ve nerededirler

Dubai cavalli club

İç dekorasyounu için desem belki inanmazsınız ama 35 milyon dolar harcama yapılmış bir kulüp olan fairmonh otel iki katını kaplamaktadır. İçeresinde size şunu diyebilirim gözünüzde canlandırın süslü avizeler vardır. Ünlü olarak carmen electra ve james blunt buralarda takılmaktadır.

Bergmans stockholm

2012 yılında isviçre'nin en kaliteli şık modern eğlence mekanları arasında yer almaktadır. Bergmans stockholm merkezinde bulunmaktadır.

Pacha lbiza

En ün yapmış djler burada yer alıyor calvin harris ve david guetta gibi dans yaptıran djler buradadır. Pacha her gece farklı renkleri ve desenleri içermektedir.

Liv miami

Miaminin diyebilirim ki en lüks kaliteli eğlence mekanları arasında yer almaktadır. Bir masa veya loca açtıracaksınız 3000 doları gözden çıkarmanız gerekmektedir.

Moskova premier lounge

Rus eğlence mekanlarının tekno sever atmosferini koruyan ihtişamlı gece mekanlarındandır. Demi moore, ashton kutcher, vin diesel, orlando bloom bu mekanlarda takılmaktadır.

Buenos aires clup shampoo

Buenos aires clup shampoo gece kulüplerinin en kalitelisi ulusal djlerin eğlenceye eğlence kattığı mekandır.

New york avenue

Eğzotik dekorasyonu ve rustik mimarısı ile new york sıradışı ve lüks kaliteli mekanlarından birisidir. Burada bir şeyler içerken ve dans ederken madonna, rihanna, david beckham tanışabilirsiniz.

Milano armani prive

Sadece buraya üye yapıldığı kulüp olan lüks ve seçkin elit kişilerin takıldığı mekanlardan birisidir. Georgio armanindir.

Bükreş en iyi gece kulüpleri bamboo club

Şehirde açılır açılmaz. Bamboo club 2002 senesinde açıldı. Şık modern dekoru, dans şovları, kaliteli ses sistemi ve müzikleri ile gelenleri eğlenceye boğmaktadır.

Meksika jay room

Jay room meksika da moda merkezlerinin olduğu yerde bulunmaktadır. Tasarımı diğer kulüplere nazaran daha iyi ve lüks loungelerden birisidir.

Sizde buralarda takıldaysanız konu altına mekan hakkında bilgiler paylaşırmısınız ilave olarak.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik