Roma ve milanonun gezilecek yerleri eğlence mekanları gece kulüpleri ve roma milano uçak bileti fiyatları

Romayı gezecekler şu şekilde gezmelidir. Roma, venedik, floransa paket halinde gezebilirsiniz. Bunun dışında isterseniz vaktiniz ve paranız varsa milanoyuda ilave edebiliriz. Buralar gerçekten bambaşka yerler size tek kelime ile bunu diyebilirim.

Roma ve milanonun gezilecek yerleri eğlence mekanları gece kulüpleri ve roma milano uçak bileti fiyatları

Roma ve Milano arasında farklar nelerdir

İlk önce roma'dan başlayalım aynı istanbul sultanahmet benzetebilirsiniz. En özel mimari yapılar burada. İtalyan tasarımcılar tarafından dekorize edilmiştir. Lokumcusu, şerbet satanı, macuncusu turtistlerin en uğrak yerleri arasında yer alır. Kılıçlı gladyatörler vardır. Milano varya aynı istanbul nişantaşı modanın adı burada. İçeri girdiğinizde sizi büyülü bir dünya bekliyor. :) Gelenler bir an bile gitmek istemez. Her zaman aklınızda kalır.

Roma'^da çalışan kesim her zaman vakit sayar bir an önce paydos etmek ister. İş yeri sahipleri ister ki gün bitmesin daha çok kazanalım. Kendilerine göre hobileri vardır. Milano'da çalışanlar ise yaşadığını yaşatır felsefesi vardır. 

Roma'da yemek yiyeceksiniz. Fakirde zenginde pizza yer sizde gittiğinizde pizza yiyin derim. :) Pizzanın kendilerince incelikleri ve detayları vardır.

Milano ne yenilir diye baktığımızda size diyeceğimiz, black risotto de la kalamare dir. Bu yemeği yarğılamadan yemenizi tavsiye ederiz. Milanoya gittiğinizde.

Roma huzur bulmak isteyenlerin mekanıdır. Milano'da uyku uyuyacaksınız en üst katta yani residence yatmanızı tavsiye ederiz. Manzarası mükemmmelidir. Resim çekimden gelemezsiniz.

Roma uçak bileti ne kadar diye dert etmeyin. Bu manzara ve hava için size çokta pahalı gelmez. Onun heycanı bile size yeter. Milano uçak bileti fiyatları modaya katılacak olanlar veya senin yeni modasını takip edecekler olan için bence hiçte para değil. Buraya gidin seneye kadar milano dilinizden düşmüyecektir.

Roma ve milanoya gidenlerin yorumlarını konu altına bekliyoruz. Sizler romanın gezilecek yerleri ve milanonun eğlence mekanları gece kulüpleri bahsettik.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik