Barselona mı güzel read madrid mi güzel

Madrid ve barselona insanın yaşamı boyunca bir defa olsa gidip göreceği yerlerden birisidir. İspanya çok güzeldir. Eğlence mekanları mevcuttur. Bu iki şehri birbirinden ayıran bir çok fark vardır. Madrid mi güzel barselonamı güzel diye merak edenler için bir kaç fikir aydınlatması yapalım.

Barselona mı güzel read madrid mi güzel

Madrid gerçekten merhametlidir. Terbiyelidir ve elittir. Barselona ise şımarık bir çocuk gibidir. İstediğini yapacak beyne sahiptir. Madrid daha çok sanat tarihi vardır. Madrid neyi meşhurdur diye merak edenler kahvesi ve kitapları desek yeridir.

Barselona ise daha çok herşeyi internetten dijital ortamlardan yapar. Son teknolojiyi takip ederler. Madrid 100 eseri vardır. Derin edebiyatlara tarihlere yer sahipliği yapmıştır. Barselona ise poliseye gösterişli dergi ve kitaplarla doludur. Best seller desek yeridir. Plajlarda kitap fotoğrafları selfieleri ciri atar. :)

Madrid geleneklerine sahip çıkar. Büyükler kendilerinden sonra geleceklere yani küçüklere bunu öğretirler. Barselona ise genç yaşa hızlı öl cesetin yakışıklı olsun sözünü uygular. Herkes kendisine göre yaşar.

Madrid uçak bileti sanki bir sessizlik konserine gidermiş gibi olursunuz. Bakışlarınız ve onun size bakışları yeter. Barselona uçak bileti aldıysanız festival tadında bir tatil sizi bekliyor demektir. Kurtlarınızı dökerseniz ve hiç bir zaman bu iki şehri unutamazsınız.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik