En çok satılan max factor ruj fiyatları ve tavsiye edilen max factor rujlar

Önerilen max factor rujlar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Max factor rujlar yaygın olarak kullanılmaktadır. Kalite ve estetik görünüm adı max factor kalem rujlardır. Özel davetler de kullanacağınız max factor sağlık açısından da önemlidir.

En çok satılan max factor ruj fiyatları ve tavsiye edilen max factor rujlar

Max factor ruj kataloğu fiyatları

Max factor colour collections 036 ruj

Dudaklarınıza nemlendirirken canlı ve parlak görünmesini sağlar. Yumuşak ince dokunuşlar kalıcı etki bırakır. Bu rujun fiyatı 33 tldir.

Max factor lipfinity 056 ruj fiyatı

Kurumuş dudaklarınıza renk veren nemlendiren ve uzun süre dudaklarınızda kendisini dağıtmadan kurutmadan canlı şekilde gösteren bir 056 max factor ruj serisi içeresinde yer alır. Ürün fiyatı 45 tldir.

Max factor mf gloss cube peach rose 02 ruj

Max factor rujların fırçalı serisinden birisidir. Likit özelliği ve taşıması kolaydır. Bu serisinin içeresinde dudaklarınızı parlak gösteren ve nemlendirici etkisi bulunmaktadır. Ruj fiyatı 35 tldir.

Max factor elixir giant wild orchid ruj

Max factor kalem rujların en iyisine örnektir. Elixir giant wild ruj canlı renkleri ile görenleri kendine hayret bırakıyor. Fiyatı 40 tldir.

Max factor colour elixir ruj 853

Özel davetler, düğünler, toplantılar da kullanacağınız max factor elixir ruju öneriyoruz. Nemlendiren ve uzun sürer. Ürün fiyatı 50 tldir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik