Vücut makyaj markaları fiyatları ve vücut bakım ürünlerinin faydaları

Vücut makyajı cildin hava alması gözeneklerin açılması için faydalı bir şeydir. Bu sayede cildinizi hastalıklardan korursunuz. Cildinizdeki tüm kusurları örtmektedir.

Vücut makyaj markaları fiyatları ve vücut bakım ürünlerinin faydaları

Vücut makyajı nasıl yapılır

Ölü derilerinizi temizleyerek başlıyabilirsiniz. onra nemlendirici krem arkasından vücudunuzu pürüzsüz yapacak ürünleri tercih etmelisiniz. 

Vücut makyajı ilk kez yapacaksınız. Vücut spreyleri ve nemlendirici kremler cildinize eşit miktarda sürülmezse cildinize sıkıntı yaratmaktadır. 

En çok kullanılan satılan vücut makyaj ürünleri fiyatları

Sally hansen airbrush legs

Varis, çil, leke, kıl köklerinin çıkmasını engellenmek için bacak tüy dökücü ürün olarak bilinmektedir. 4 farklı renk tonuna sahiptir. Duşta kullanabilirsiniz.

Spraysun bronzlaştırıcı ışıltılı sprey

İçeresinde ceviz yağı bulunan sprey vücudunuz besler sağlıklı ve ışıltılı olmasını yansıtmaktadır. Spraysun içeresinde vücudunuzu ılıktı vermektedir.

Coverdem vücut fondoteni

En çok eczanelerde satılan bir üründür. Yara ve çil izlerini kayıp etmektedir. Su geçirmemektedir. Bu yüzden çok tercih etmektedir.

Shiseido advanced energy body luminizing losyon

Ünlülerin en çok kullandığı vücut bakımı ürünleri arasında yer almaktadır. Vücudunuza ışıltı vererek farklı bir görüntü sunmaktadır.

Sephora body golden sparkle oil

İçinde altın rengi paletler bulunmaktadır. Üzüm yağı ve altın yağı bulunmaktadır. Şişeyi çalkalayın ve cildinize sürebilirsiniz.

Bu ürünler hakkında konu altına yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik