2015 ruj renkleri ve yaz ruj kataloğu trendleri

2015 yaz ruj trendleri çok tatlı ve canlı hoş renkleri içermektedir. Makyajın olmazsa olmazların arasında yer alan ruj özel davetlerde tüm gözlerinizi bu yazımızdan sonra tüm gözler üzerinize çevrilecektir. Dudaklar pırıltı ve canlı gözükmektedir.

2015 ruj renkleri ve yaz ruj kataloğu trendleri

2015 ruj renk trendleri

Fuşya ruj renk

Özel davetlerde fuşya renk sade ton elbiselerinize iyi gidecektir. Özel bir barda kulüpte eğlence mekanlarında fuşya renk ön planda olmalı dudaklarınızda.

Turuncu ruj rengi hangi ton makyaj da nerede sürülmeli

Yaz aylarının vazgeçilmez ruj rengidir. Ruj ve oje ile bir kombin yapabilirsiniz. Normal alışverişe gidince sade ton makyaja sürülmelidir.

Ateş kırmızısı ruj rengi ne tür ortamlar da sürülür

Buğday tenli, koyu tenli, açık tenli bayanlara yakışan bir ruj rengidir. Yazın bar gecelerinde bu ruj rengini kullanabilirsiniz. Bu ateş kırmızı ruj rengi hangi markayı kullanırım diye soracak olursanız guerlain markayı sürebilirsiniz.

Gül pembe ruj rengi

Masum makyajlara en iyi şekilde yakışacak ruj rengidir. Sahilde bir akşam yemeği yerken size en çok yakışacak ruj rengidir.

Vişne çürüğü ruj rengi

Kırmızı ile her zaman çekişen bir renktir. Bayanlar bir gün kırmızı sürse diğer gün vişne çürüğü ruj rengi sürerler. Arkadaşınızın doğum günü partisinde bu rengi sürebilirsiniz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik