En çok kullanılan satılan oje markaları ve oje markası fiyatları

Bayanlar tırnaklarına çok önem verirler. Bu yüzden makyaj yaptıklarında veya özel davetlerinde el ve ayak tırnaklarına oje kullanırlar. Oje sürüldüğünde anında kurumalı ve tırnaktan hızlı şekilde çıkmalıdır.

En çok kullanılan satılan oje markaları ve oje markası fiyatları

Bayanların en çok kullandığı oje markaları fiyatları

Flormar oje en kaliteli oje markalarından birisidir. En çok satılan oje markalarından birisidir. Neon renkleri ve özellikle fosforlu yeşil ve sarı renkleri daha çok tutulmaktadır.

Flormar oje fiyatları 5 tl gibi bir fiyatlara satılmaktadır.

Pastel oje daha çok tercih meselesidir. Pastel oje en çok kullanılan satılan renk bordo rengidir. Şık ve kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Pastel oje fiyatları 3 tldir.

Alix avien oje kurumsal sektörde çalışan bayanların en çok tercih ettiği oje markasıdır. Alix avien en çok satılan kullanılan oje renkleri kırmızıdır. Alix avien oje fiyatları 5 tldir.

Chanel oje bir çok renkleri bünyesinde üretmiş bir markadır. En pahalı oje markası olarakta bilinmektedir. Chanel en çok tercih edilen oje rengi fuşya ve siyahtır. Chanel oje fiyatları 60 tldir. Chanel bünyesinde yapılan inglot oje vardır. Bunlar biraz daha ucuzdur. inglot oje fiyatları 30 tldir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik