Tonik markaları fiyatları ve alkolsüz tonik markaları

Tonikler yüz temizlemede kullanılmaktadır. Cilt temizliği bakımında önemli faktör olarak yer almaktadır. Cildinizi nemlendirme işlemi yapmadan önce tonik ile deriyi temizlerseniz.

Tonik markaları fiyatları ve alkolsüz tonik markaları

Cildinizde yağları ve siyah noktaları cilt temizleme tonikleri ile sorunsuz ve zararsız bir şekilde temizleyebilirsiniz. Size önereceğimiz tonikler gözenekleri sıkılaştırmak ve akneleri temizlemek için kullanılmaktadır.

En çok satılan tercih edilen kaliteli tonik markaları fiyatları

Kiehls ultra facial yağsız tonik fiyatı

Cildinizde fazla yağları alır ve cildinizin pürüzsüz olmasını sağlar. PH sayesinde cildinizi dengeler. Fiyatı 45 tldir.

Diadermine essentials cildi dinlendirici tonik

Hassas ciltler için ideal temizleme nemlendiren toniktir. Kuru ciltler bunu kullanmasını öneririz. Ürün fiyatı 17 tldir.

Locctane melek otu tonik kullanımı

Tonik içeresinde esansiyel yağ ve melek otu bulunmakatadır. Cildinizde güneşten ve tozdan biriken kirleri bonay yapmış gibi temizlersiniz. Tonik fiyatı 65 tldir.

Clinigue arındırıcı tonik nasıl uygulanır

Acetly glucasamine ve salisilik asit kuru ciltler için daha çok tercih edilen tonik markasıdır. Bu tonik sivilce oluşumunu engellemektedir. Fiyatı 60 tldir.

Yves rocher tonik

Yorgunluk hissi duyuyorsanız bu toniği kullanmanızı tavsiye ederiz. Yeşil çay, beyaz çay, madagaskar çayı özleri içermektedir. En çok satılan tonik fiyatı 30 tldir.

Babor rose tonik

Bayanların en çok kullandığı tonikler cildi temizler ve tazeler bunun yanı sıra yatıştırıcı özelliği vardır. Alkol içermeyen tonik markaları fiyatları arasında babor roseyi öneririz. Alkolsüz tonik fiyatı 100 tldir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik