Mikonos otelleri gezilecek yerleri ve mykonos uçak bileti fiyatları

Bu yazımızda sizlere mikonos gezilecek yerleri ve eğlence arayanların merkezi hızlı ve tempo bir tatilin adresi mykonos'tan bahsedeceğiz.

Mikonos otelleri gezilecek yerleri ve mykonos uçak bileti fiyatları

Mikonos tarihi yerleri ve güzel gezilecek yerleri hakkında sırasıyla size bilgi verelim.

Little venice küçük venedik anlamına gelen hızlı bir gece eğlencesi isteyenlerin ve mikonosun eğlence mekanları arasında yer almaktadır. Şirin tatlı kafeleri ve ortamları vardır. Müzik seslerinin son ses yükseldiği müzik sesleri vardır.

Yel değirmeni kato milli bu mikonos'un siluetini yansıtmaktadır. Hora tepesinde olan değirmen mikonos giderseniz görmeden gelmeyiniz.

Arkeoloji müzesi yunanlar diyince antik tarih aklımıza gelir. Kesin buraları görüp hatıra fotoğrafı çektirmeniz lazım. Müzenin ziyaret açık olduğu saat sabah 08:30 ile kapanış 15:00 saatlerinde ziyaret edebilirsiniz.

Plajlar deniz, kum diyorsanız en güzel yerlerden birisi mikonos plajlarını gidip yüzmeniz lazım. Erken saatlerinde güneş doğduktan 1 saat sonra atın kendinizi plajlara.

Paraportiani kilisesi tepeden görmek istediğiniz mekanlardan birisidir. Aziz Meryem adanmış kilislerden birisidir. Yapımı 1420 yıllarında yapılmıştır. 5 küçük kiliseden tek bir binaya bağlanması inşa edilmiştir.

Mikonos gidenlerin konu altına yorumlarını bekliyoruz. 

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik