Watsons şampuan çeşitleri ve watsons şampuan fiyatları

Watsons saç bakım ürünlerinden birisi olan watsons şampuan çeşitlerinden sizlere bu yazımızda bahsedeceğiz. Her saç tipine özel bitkisel aromalı şampuanlar ile saçlarınız daha gür, canlı ve parlak olacaktır.

Watsons şampuan çeşitleri ve watsons şampuan fiyatları

Watsons şampuan çeşitleri fiyatları

Watsons ballı şampuan içeresinde bulunan bal özleri sayesinde saçınızda oluşan bütün kiri ve yağı temizler. Ballı özlü şampuan tam 400 ml olarak satılmaktadır. Fiyatı ise 6 tl gibi bir şeydir.

Watsons yoğurtlu şampuan yoğurt ve çilek aroması karşımı ile bukle ve kıvrım saç modellerine uygun olanlar kullanabilirsiniz. Şampuan fiyatı 7 tldir.

Watsons kına özlü şampuan kınanın saça faydalarını bilmeyen yokturdur. Bu şampuan kullananlar kolayca saçlarına bakım yapabilirler. Ürün fiyatı 6 tldir.

Watsons bira özlü şampuan saçlarınızdan yağı kolayca arındırır ve hacim kazanmasını sağlamaktadır. Buğday proteini saçlarınız güneş ışınlarından bile korunmuş olur. Fiyatı 7 tldir.

Watsons avokado özlü şampuan içeresinde E vitamini ve zeytinyağı bulunmaktadır. Saçlarınızdaki yağı temizler ve bu sayede saçlarınız kolay şekil alır. Avokado şampuan fiyatı 7 tldir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik