Sülfatsız şampuan markaları çeşitleri fiyatı ve sülfatsız şampuan ne işe yarar

Sülfatsız şampuanlar içeresinde bulunan sülfat ve paraben gibi maddeler saçlarınıza ve saç derisine zarar vermektedir. Bu yüzden sülfatlı şampuan yerine sülfatsız şampuanları tercih etmeniz gerekmektedir.

Sülfatsız şampuan markaları çeşitleri fiyatı ve sülfatsız şampuan ne işe yarar

Sülfat içermeyen şampuan markaları çeşitleri fiyatları

Down under nude saç nemlendirici şampuan fiyatı

İçeresinde bulunan bitkisel özler sayesinde sülfat barındırmayan etkisi ile avokado ve shea yağı saçlarınızı canlı ve parlak yapmaktadır. 17 tl satılmaktadır.

Doa sülfat içermeyen şampuanın içeriği

Tuz ve sülfat bulunmayan şampuan kimyasal maddeler arınmış ve saçlarınıza kesinlikle hiç bir yan etkisi bulunmaktadır. 10 tl gibi bir cuzi rakama satışa sunulmaktadır.

Naturalive bitkisel şampuan fiyatı

İçeresi tamamen bitkisel özlerden oluşmaktadır. Saç diplerine duşta masaj yapar gibi sürünüz. 10 dakika kadar saçlarınızı ovalayın. Bitkisel şampuan fiyatı 15 tldir.

Almond protein olive leaf extract revitalizing şampuan fiyatı

Badem özlerinden yapılan şampuan ek olarak içeresinde zeytin yaprağı özleride kullanılmıştır. Doğal şampuan fiyatı 19 tldir.

Giovanni wellnes şampuan fiyatı

Hiç bir kimyasal madde barındırmayan bitkisel şampuanlar arasındadır. Hayvanlar üzerinde deneyler ve testler yapılmıştır. Kullanan kesim çok memnun kalmıştır. 20 tl gibi bir fiyata satılmaktadır.

Avalon organics biotin b kompleks şampuan fiyatı

Parfümsüz yapısı ve içeresinde hiç bir şekilde sülfat ve paraben gibi kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Fiyat bakımın biraz yüksek gibi görünsede aslında kaliteli şampuanlar arasında yerini alır. 55 tl gibi bir fiyata satışa sunulmuştur.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik