Altınoluk tatil otelleri ve altınoluk gezilecek yerleri

Altınoluk nerenin ilçesi diye merak edenlere balıkesirin ilçesidir. Zeytin ağaçlarıyla çevrili olan guzide bir şehirdir.

Altınoluk tatil otelleri ve altınoluk gezilecek yerleri

Balıkesirin en güzel ilçeleri arasında yer alan altınoluk muhteşemn bir tatil merkezidir. Altınoluk nasıl gidilir diye merak edenler istanbul altınoluk ile arabanızla gitmek bursa üzerinden gidebilirsiniz. Hem güzel şehir bursayıda görmüş olursunuz.

Altınoluk tatil otelleri fiyatları oldukça ucuzudur. Bir hafta konaklama tatil size tek kişi 750 tl çıkar. Bursa üzerinden gidiş dedik ya size edremit akçay ve sonra altınoluk zeytinağaçlarını görmüş olursunuz. Bursa altınoluk arası kaç kilometre diye soracaksınız 510 kmdir.

Tekirdağ üzerinden altınoluk gidiş ise çanakkale ve küçükkuyudan sonra altınoluk gelmektedir. Tekirdağ altınoluk arası kaç kilometre 430 kilometredir.

Altınoluk pansiyon fiyatları ise bir hafatalık 350 tl bulabilirsiniz. Bunun yanı güzel yemekleri ve pişileride meşhurdur. Altınoluk yazlık ev fiyatları tatil için ailenizle bir hafta 1250 tl bir ev tutabilirsiniz. Altınoluk gezmenizi tavsiye ederiz. Özellikle yeni düğün yapmış çiftler burayı tercih edebilir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik